четвер, 07 березня 2019 22:03

"Челсі" - "Динамо" 3:0, "кияни" закономірно програли в Лондоні

1/8 Ліги Європи, "Челсі" - "Динамо", онлайн трансляція. Фото: ТСН

Зовсім скоро розпочнеться матч 1/8 Ліги Європи в якому лондонський "Челсі" прийматиме київське "Динамо". "Аристократи" явні фаворити не тільки першого матчу, а й всього протистояння. Не додає оптимізму й той факт, що "кияни" вирушили в Лондон без двох основних гравців - Беньямін Вербіч перебрав жовтих карток та отримав дискваліфікацію, а Фран Соль отримав травму плеча, яка вивела його зі строю до кінця сезону.

"У нас зараз немає проблем з травмами і хворобами, однак гравці трохи втомилися. Тому в матчі Ліги Європи ми проведемо невелику ротацію", - сказав напередодні матчу наставник "синіх" Мауріціо Саррі. Але це зовсім не означає, що "динамівцям" полеглшиться завдання. Найближчий резерв "лондонців" не набагато слабший за номінальну основу.

Для "киян" прийнятним результатом має стати результативна нічия, або навіть мінімальна поразка, яка залишить шанси на те, щоб за тиждень відігратись в Києві.

Обслуговувати матч буде арбітр, з яким пов'язані не найприємніші спогади:

Головний арбітр: Славко Винчич.

Асистенти: Томаж Кланчнік і Андраж Ковачич.

Додаткові асистенти:і - Раді Обренович і Нейц Кайтазовіч.

Четвертий рефері - Грега Кордеж (всі - Словенія).

Стартові склади команд:

Челсі: Кепа – Дзаппакоста, Давід Луїс (к), Крістенсен, Алонсо – Барклі, Жоржінью, Ковачіч – Педро, Жиру, Вілліан

Динамо: Бойко – Кендзьора, Бурда, Шабанов, Миколенко – Шепелєв, Сидорчук (к) – Циганков, Шапаренко, Буяльський – Русин

Як бачимо, дискваліфікованого Вербича замінив Буяльский, а замість травмованого Соля вийшов у стартовому складі юний Назарій Русин. Варто відзначити, що 10 з 11 гравців "Динамо" - українці, винятком є поляк Томаш Кендзьора.

Стартовый свисток!

3' "Челсі" з перших хвилин взяло м'яч під контроль. "Кияни" намагають високо пресингувати, але поки не виходить.

7' М'яч під контролем господарів, але якусь небезпеку біля воріт Бойка вони створити поки не можуть. "Біло-сині" чекають на шанс для контратаки.

8' Шепелєв отримав жовту картку за грубий фол.

12' Тотальна перевага у володінні м'ячем за господарями поля, "киянам" поки рідко вдається переходити на половину поля суперника.

16' Нудний матч, команди вичікують на помилки одна одної, та за майже двадцять зіграних хвилин жодного разу навіть не вдарили в бік воріт.

18' Гол! Педро з близької відстані розстріляв Бойка, після ювелірного пасу п'ятою від Жиру. Перший же удар в матчі стає результативним. 1:0

21' Ледь другий не забили господарі, Бойко врятував після удару з близької відстані у виконанні Педро.

25' "Динамівці" намагаються взяти м'яч під свій контроль, побачимо, що з цього вийде.

30' Дуже багато помиляються "кияни" в простих ситуаціях, зовсім не тримається м'яч.

35' Єдиний хто поки справляє позитивне враження(тьфу-тьфу) це Денис Бойко. вже не один раз він врятував "киян"

40' Весь перший тайм "динамівці" відбиваються, жодного моменту не створили гості.\

44' Найдивніше, що "біло-сині" перехоплюючи м'яч не намагаються вибігти в контратку, а катають м'яч по власному штрафному майданчику.

Перерва!

Статистика першого тайму:

Володіння м'ячем 63% - 37%

Удари (в площину) 7(5) - 0(0)

Фоли 8 - 9

Сподіваємось що в другій половині зустрічі "Динамо" зіграє краще, та створить хоч один момент.

Другий тайм!

50' Початок другого тайму нічим не відрізняється від першого "аристократи" володіють м'ячем, а "кияни" не знають що їм протиставити.

55' "Кияни" ввімкнули високий пресинг, але господарі впорались та легко виходять з оборони через пас.

60' Перспективний штрафний був у "киян", але розіграли вони його бездарно.

65' Гол! Вілліан бездоганно виконав штрафний, без жодних шансів для Бойка. 2:0

67' Денис Гармаш міняє Назарія Русина в якого сьогодні абсолютно нічого не виходило на полі.

72' Сідклей виходить на поле замість Буяльського.

75' Сидорчук пробивав з дальньої дистанції - вище воріт. Перший удар в бік воріт Кепи.

79' Важко сказати, за рахунок чого "Динамо" зможе відіграти два м'ячі в Києві. Зовсім нічого не створили гості, жодної небезпеки.

83' Лофтус-Чик мав забивати третій гол, але пробив вище воріт з близької відстані.

88' Активізувались "кияни" на останніх хвилинах, створили кілька напівмоментів.

90' Гол! Занадто захопились "кияни" атаками, та пропустили контру у відповідь. Хадсон-Оді розстріляв Бойка. 3:0

Фінальний свисток! Київське "Динамо" на виїзді розгромно програє та практично втрачає шанси на вихід в 1/4

Матч-відповідь відбудеться за тиждень на НСК "Олімпійський", стартовий свисток о 19:55.

Зараз ви читаєте новину «"Челсі" - "Динамо" 3:0, "кияни" закономірно програли в Лондоні». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua