субота, 28 січня 2012 11:25

ЧЄ з фігурного катання. Пешала і Бурза виграли "золото", Кеннеді і Дунь - 15-ті

27 січня, у Шеффілді (Велика Британія) на чемпіонаті Європи з фігурного катання танцювальні дуети виступили з довільним танцем. Чемпіони Європи французи Наталі Пешала і Фаб'єн Бурза відстояли свій титул, набравши в сумі за дві програми 164,18 бала, і випередили російський дует Катерина Боброва / Дмитро Соловйов на 3,95 бала.

Бронзовим призером континентальної першості став ще один російський дует - Олена Ільїних / Нікіта Кацалапов (153,12).

Українці Шивон Хікін Кеннеді і Дмитро Дунь після виконання довільного танцю піднялися з 16-го на 15-е місце (119,95). Другий український дует Надія Флоренкова та Михайло Касало посіли останнє, 20-е місце (104,74).