субота, 01 лютого 2014 17:43

ЧЄ з біатлону. Українець завершив у ТОП-20 спринтерську гонку

Сьогодні, 1 лютого, в Нове Мєсто (Чехія) триває чемпіонат Європи з біатлону. Відбулася чоловіча спринтерська гонка на 10 км з чотирма вогневими рубежами.

Чемпіоном Європи став норвежець Ларс Хельге Біркеланд, який пройшов дистанцію без промахів. Срібний призер - росіянин Максим Цвєтков пробіг одне штрафне коло і поступився переможцю 6,8 секунди. Бронза дісталася представнику Латвії Андрію Расторгуєву, який фінішував з відставанням в 28,4 секунди при двох промахах.

Кращий з чотирьох українців Віталій Кільчицький посів 12-е місце, програвши переможцю півтори хвилини при двох промахах. Дмитро Русинов - 47-й (5 промахів, +3.01,6), Руслан Ткаленко - 56-й (7 промахів, +3.20,4) серед 77 учасників перегонів.

Біатлон. Чемпіонат Європи. Нове Мєсто (Чехія). 1 лютого

Чоловіки. Спрінт.10 км, 2 вогневих рубежі.

1 . Ларс Хельге Біркеланд (Норвегія) - 22.40,1 (0+0)

2 . Максим Цвєтков (Росія) - відставання 6,8 (0+1)

3 . Андрій Расторгуєв (Латвія) - + 28,4 (1+1)

...

12 . Віталій Кільчицький -+1.30,8 (0 +2)

47 . Дмитро Русинів - +3.01,6 (1 +4)

56 . Руслан Ткаленко - +3.20,4 (3 +4)

Іван Моравський - не фінішував

Зараз ви читаєте новину «ЧЄ з біатлону. Українець завершив у ТОП-20 спринтерську гонку». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua