пʼятниця, 14 січня 2022 01:25

Був близький до справжньої сенсації. Шевченко дав бій колишньому клубу

Андрій Шевченко напередодні гостював на "Сан-Сіро". Фото: Gettyimages.com

"Дженоа" Андрія Шевченка дав гідний бій "Мілану" у поєдинку 1/8 фіналу Кубка Італії з футболу.

На 17-й хвилині Лео Естіґор вивів команду українського фахівця вперед.

Рахунок 0:1 тримався до 74-ї хвилини, коли Олів'є Жиру відновив паритет на табло.

Поєдинок перейшов у овертайм, де сил у підопічних Шевченка вже не вистачило. "Мілан" забив двічі, переміг 3:1 і вийшов у чвертьфінал Кубка Італії.

Ще одним чвертьфіналістом стала "Фіорентина", яка у бойовому матчі здолала на виїзді "Наполі" з рахунком 5:2.

Для Андрія Шевченка цей матч був особливий, адже у "Мілані" пройшли його найкращі роки у кар'єрі гравця. Але чергова поразка може призвести до звільнення екстренера збірної України із "Дженоа".

Зараз ви читаєте новину «Був близький до справжньої сенсації. Шевченко дав бій колишньому клубу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua