пʼятниця, 06 липня 2018 21:04

Бразилія їде додому, Бельгія виходить у півфінал

Кубок світу, 1/4 фіналу, Бразилія - Бельгія. Фото: Eurosport

Доброго вечора! За кілька хвилин розпочнеться другий чвертьфінальний поєдинок Кубка світу. В битві за путівку в півфінал зійдуться збірні Бразилії та Бельгії. Переможець цього матчу в 1/2 фіналу зустрінеться зі збірної Франції, яка перемогла Уругвай (2:0).

Обслуговувати цей матч будуть:

Арбітр: Мілорад Мажич (Сербія)

1-й асистент: Мілован Рістіч (Сербія)

2-й асистент: Далібор Джурджевіч (Сербія)

4-й арбітр: Жайрем Марруфо (США)

Стартові склади команд:

Бразилія: Аліссон – Фагнер, Тьягу Сілва, Міранда (к), Марсело – Паулінью, Фернандінью, Коутінью, Вілліан – Неймар, Габріел Жезус

Бельгія: Куртуа – Вертонген, Компані, Алдервейрелд – Меньє, Феллаїні, Вітсель, Шадлі – де Брюйне, Лукаку, Е. Азар (к)

Стартовий свисток!

2' Перший момент в матчі. Де Брюйне пробивав метрів з 25 - м'яч пролетів поруч зі стійкою.

5' Бельгія виглядає впевненіше в перші хвилини матчу. Намагаються вони заволодіти центром поля.

8' Стійка рятує бельгійців від пропущеного м'яча! Тьяго Сілва мав шанс. Однак завдати акцентованого удару не зміг. М'яч відй ого коліна полетів у стійку.

9' Бельгійці відповіли. Провели вони небезпечну контратаку, але захисники забловкували удар.

10' Знову момент біля воріт бельгійців! Другий кутовий поспіль, вони забувають гравців суперника в штрафному майданчику. Міранда був сам, та пробивав з метрів 7. Захисник виніс м'яч. Цікавий матч нас очікує.

13' Гоооооооооооооооооол! Бельгія відкриває рахунок в матчі! Після подачі кутового Фернандінью зрізав м'яч у власні ворота. 0:1

15' Після прпоущеного м'яча "пентакампеоне" почали набагато активніше грати в атаці, постійно тиснуть на ворота Куртуа.

19' Коутінью потужно пробивав з лінії штрафного майданчика. Але прямо в руки воротарю.

25' На зустрічних курсах проходить матч. Бразилія контролює м'яч, та намагається знайти щілину в оборонних редутах "червоних". А бельгійці в свою чергу, намагаються контратакувати за першої ж нагоди. Однак по-справжньому гольових моментів, поки створити не можуть.

31' Гоооооооооооооол! Де Брюйне забиває другий м'яч збірної Бельгії! Лукаку перехопив м'яч, протягнув його кілька десятків метрів та віддав на Кевіна. Де Брюйне дійшов до лінії штрафного майданчика та потужно пробив дальній нижній кут. 0:2

35' Розгублено виглядають бразильці, явно не на такий розвиток подій вони розраховували.

36' А от і момент у південноамериканців. Жезус пробив головою з району одинадцятиметрової позначки - повз ворота.

37' Активізувались бразильці. Кілька разів непогано пробивали з середньої дистанції, але Куртуа на висоті.

41' Де Брюйне пробивав зі штрафного. Алісон перевів м'яч на кутовий. Після подачі корнера Компані пробивав п'ятою, але в руки голкіперу.

45' Барзилія більше володіа м'ячем, але контратаки бельгійців виглядають набагато небезпечніше ніж атаки "селесао".

Перерва!

Статистика першого тайму

Володіння м'ячем: 55% - 45%

Удари (в площину): 10(3) - 6(2)

Фоли: 4 - 7

Другий тайм!

49' Активніше почали бразильці. Але ми це вже бачили. Одна класна контра від бельгійців, і матч можна буде завершувати.

51' Марсело небезпечно прострілював вздовж воріт, але підставити ногу та замкнути ніхто не зміг.

55' Штурм влаштовують бразильці. Потужно вони виглядають. А от Бельгія вже не показує таких потужних контратак як в першому таймі.

60' Заспокоїлась гра. Контроль м'яча бразильців перейшов у центр поля.

62' А ось і контрвипад. Бельгійці вибігли в три передачі на ворота суперника, Азар пробивав з незручного кута - повз ворота. В наступній атаці пробивав уже Коста - Куртуа тягне.

68' А тим часом, половина другого тайму позаду. Багато пауз в грі. Моментів в останні хвилини команди не створюють.

74' Куртуа просто стіна сьогодні. З різних відстей пробивали суперники - все тягне. А там де не тягне, допомогають захисники.

76' Гооооооооооооол! Інтрига оживає! Бразилія відквитала один м'яч! Аугусто замкнув головою подачу Коутінью. Тут вже шансів в Тібо Куртуа не було. 1:2

78' Ох і кінцівка нас очікує. Бразилія всіми силами біжить вперед.

80' Який шанс! Аугусто опинився сам на лінії штрафного, йому ніхто не заважав пробивати, але він якимось дивом не влучив у ворота.

86' П'ять хвилин основного часу є у "пентакампеонів" щоб вибороти право на овертайм. Бельгія всією командою перейшла в оборону.

90' І ще п'ять хвилин додав арбітр. А бельгійці тим часом грамотно тягнуть час.

90+4' Шикарний шанс був у Неймара! Пробивав він з лінії штрафного під поперечину - Куртуа витягнув м'яч.

Фінальний свисток!

Бразилія залишає Кубок світу! А Бельгія святкує та готується до півфінального матчу проти збірної Франції.

Завтра команди зіграють ще два чвертьфінальні матчі. о 17:00 Швеція зіграє проти Англії. О 21:00 Хорватія протистоятиме Росії. Gazeta.ua проведе онлайн трансляції поєдинків.

Зараз ви читаєте новину «Бразилія їде додому, Бельгія виходить у півфінал». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua