середа, 25 листопада 2020 19:04

"Боруссія" перемогла "Шахтар" – 10:0 за сумою двох матчів

"Боруссія" в пршому матчі легко розбила "Шахтар". Фото Рейтер

Добрий вечір!

Донецький "Шахтар" спробує реабілітуватися сьогодні за розгромну поразку від менхенгладбаської "Боруссії" на початку листопада. Гірники зіграють на виїзді матч 4-го туру.

У день сьогоднішніх сумних новин ми сподіваємося, що бодай "Шахтар" спробує додати позитиву українським вболівальникам.

Шанси гірників на вихід із групи залишаються високими. Завдання тренерів – вибити із голів гравців спогади про 1-шу гру. Чи вдасться це – побачимо через 2 год.

Стали відомі склади команд:

"Боруссія" Менхенгладбах: Зоммер - Лайнер, Гінтер, Ельведі, Вендт - Крамер, Нойхаус, Лацаро Штіндль - Емболо, Тюрам

Запасні: Зіппель, Грюн, Ланг, Херрманн, Закарія, Плеа, Траоре, Бенес, Янчке, Поульсен

"Шахтар": Пятов - Додо, Кривцов, Бондар, Матвієнко - Степаненко, Алан Патрік - Соломон, Тете, Марлос - Мораес

Запасні: Шевченко, Трубін, Сіпріано, Віта, Болбат, Маркос Антоніо, Майкон, Судаков, Фернандо

Команди вийшли на поле.

Гра почалася з хвилини мовчання за Дієго Марадоною.

2 хв. "Шахтар" на своїй половині поля катає м'яч і думає, як здолати високий пресинг німців.

5 хв. Емболо виходив віч на віч із П'ятовим, але Андрій парирував. Перший гольовий момент.

7 хв. Тюрам намагався повторити вихід Емболо, але захисники його випередили.

10 хв. Нойхаус бив із 15 метрів і не влучив у ворота з убойної позиції. Другий гольовий біля наших воріт.

14 хв. Здається, заспокоюється потрохи гра. Гірники поки без моментів узагалі.

17 хв. ГОЛ, Кривцов заробив пенальті і Штіндль його реалізував – 1:0. От вам і заспокоїлася гра...

21 хв. Може дійти знову до 0:6. Емболо влучає у стійку!

23 хв. "Шахтар" зобразив атаку, а Тете зобразив удар. М'яч ледь не викотився в аут.

27 хв. Знову паузу взяли господарі.

30 хв. Емболо знову виходив сам на сам і знову претендує на пенальті. Марно.

33 хв . Гол Після кутового красиво забиває Ельведі. – 2:0

38 хв. Додо красиво розігнав атаку, але Мораєс не зумів пробити повз захисника.

42 хв. Патрік вдало зіграв біля своїх воріт, але поки донеччани доставляли м'яч до карного майданчика, то "Боруссія" повернулася в захист повним складом. От вам і різниця в швидкості.

45 хв. Степаненко отримав жовту.

І 3:0 в роздягальню. Емболо забиває красивим ударом через себе.

Перерва.

Другий тайм розпочали команди. Таке враження, що "Шахтар" грає як після спалаху коронавірусу, а німців ніяка корона не бере.

48 хв. Лацаро отримує жовту картку.

50 хв. Кілька спроб гірників, але м'яч ніяк не може долетіти до воріт Зоммера.

54 хв. Нічого не можуть зробити українці з Емболо. Виграє всі єдиноборства кремезний швейцарець (вибачте, що згадав).

56 хв. Всі паси блокують господарі, всі удари. Монстри якісь, їй-бо.

60 хв. Фернандо вийшов замість Соломона.

65 хв. Крутиться "Шахтар", але навіть на ударну позицію вийти не вдається.

70 хв. Плеа замінив Емболо.

72 хв. Маркос Антоніо замінив Марлоса.

74 хв. Інтрига залишається лише одна: чи вступить сьогодні в гру голкіпер німців Зоммер?

76 хв. Гол. Вендт. Пробив зі штрафного і м'яч закотився у ворота, нікого не торкнувшись. Схоже на гол Шевченка "Баварії" в 1999. 4:0

82 хв. На 6 кілометрів пробігли більше німці. От вам і коронавірус.

84 хв. А "Шахтар" таки ударив у площину воріт. Це досягнення.

89 хв. Матвієнко бив головою після кутового, але Зоммер парирував. Чи не вперше в грі.

90 хв. Зоммер парирує удар Тете. Не мучтеся вже, хлопці.

Все, кінець побиттю. Сумарно 10:0.

Наступну гру "Шахтар" зіграє наступного вівторка вдома з "Реалом".

Зараз ви читаєте новину «"Боруссія" перемогла "Шахтар" – 10:0 за сумою двох матчів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua