субота, 08 січня 2022 08:33

"Боруссія" перервала переможну серію "Баварії"

"Боруссія" двічі обіграла "Баварію". Фото: Reuters

Учора, 7 січня, завершився матч 18-го туру чемпіонату Німеччини між "Баварією" та "Боруссією" з Менхенгладбаху. "Борусія" виграла в гостях з рахунком 2:1.

Рахунок у грі на 18-й хвилині відкрив Роберт Левандовський. Передачу на нього віддав Томас Мюллер. Таким чином, гравці "Баварії" забили перший гол у Бундеслізі у 2022 році та зрівнялися з рекордом першості за кількістю забитих м'ячів у 65 матчах поспіль, встановленим "Баварією" в проміжок з квітня 2012 року по березень 2014 року. Потім голами відзначилися Флоріан Нойхаус та Штефан Лайнер.

Таким чином перервалася переможна серія команди Юліана Нагельсманна із семи ігор у всіх турнірах.

Мюнхенці не програвали з 19 листопада – тоді поразку клубу завдав "Аугсбург" (1:2).

"Баварія" лідирує у чемпіонаті Німеччини. У команди Юліана Нагельсманна 43 очки у 17 іграх національної першості. Дортмундська "Борусія" з 34 очками розташувалася на другому місці. Трійку найкращих команд Німеччини замикає "Фрайбург".

Зараз ви читаєте новину «"Боруссія" перервала переможну серію "Баварії"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua