четвер, 15 грудня 2011 17:59

Біатлон. Третій етап КС. Бьо виграв спринт у Хохфільцені, Біланенко - 28-й

Сьогодні, 15 грудня, в Хохфільцені (Австрія) стартував третій етап Кубка світу з біатлону. Відбулася чоловіча спринтерська гонка на 10 км з двома вогневими рубежами.

Переміг норвежець Тар'єй Бьо, випередивши француза Мартіна Фуркада на 4 секунди, при цьому Бе промахнувся один раз, а Фуркад - два. У боротьбі за бронзу росіянин Тимофій Лапшин випередив француза Жана-Гійома на 1,5 секунди і відзначився точної стрільбою.

Вдало виступила французька збірна - четверо спортсменів фінішували в першій десятці.

Фінішували далеко за межами очкової зони, не витримавши випробування непростими погодними умовами, тріумфатор спринтерських гонок на двох попередніх етапах Кубка світу швед Карл-Йохан Бергман, сьогодні він був лише 85-м, і норвежець Еміль Хегле Свендсен - 54-м, обидва промахнулися по чотири рази.

Кращий з українців Олександр Біланенко з відставанням в 1 хвилину 10,4 секунди при точній стрільбі зайняв 28-е місце. Сергій Семенов був 39-м, Андрій Дериземля - 84-м, Сергій Седнєв - 92-м, Роман Прима - 94-м.

Біатлон. Кубок світу. Третій етап. Хохфільцен (Австрія) .15 грудня

Чоловіки. Спринт. 10 км. Два вогняні рубежі.

1. Тар'єй Бьо (Норвегія) - 23.57,2 (1 0)

2. Мартін Фуркад (Франція) - 4,0 (1 1)

3. Тимофій Лапшин (Росія) - 17,2 (0 0)

...

28. Олександр Біланенко (Україна) - 1:10.4 (0 0)

39. Сергій Семенов (Україна) - 1:27.7 (0 1)

84. Андрій Дериземля (Україна) - 2:36.1 (1 2)

92. Сергій Седнєв (Україна) - 2:57.7 (1 1)

94. Роман Прима (Україна) - 3:00.6 (1 4)

Зараз ви читаєте новину «Біатлон. Третій етап КС. Бьо виграв спринт у Хохфільцені, Біланенко - 28-й». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua