пʼятниця, 02 грудня 2011 23:34

Біатлон. Перший етап КС. Бергман виграв спринт на 10 км, Семенов - 34-й

2 грудня, в Остерсунді (Швеція) на першому етапі Кубка світу з біатлону відбулася чоловіча спринтерська гонка на 10 км з двома вогневими рубежами.

Переміг господар змагань - швед Карл-Йохан Бергман, подолавши дистанцію за 24 хвилини 22,5 секунди, випередивши володаря Кубка світу-2010/2011 норвежця Тар'єю Бе на 7,6 секунди. Обидва відзначилися точною стріляниною. Третім призером став другий норвежець Еміль-Хегле Свендсен, з відставанням в 13 секунд і пробігши одне штрафне коло.

Зазначимо, що в кар'єрі Бергмана це перша перемога на етапах Кубка світу. Перший раз він піднявся на подіум в 2004 році, коли фінішував другим у гонці переслідування.

Лідер загального заліку Мартін Фуркад, ставши сьогодні четвертим, зберіг жовту майку лідера.

Українці сьогодні знову не порадували. Кращим був Сергій Семенов, який заїхав в очкову зону на 34-те місце з відставанням від переможця в 1 хвилину 51,4 секунди, пробігши одне штрафне коло. У гонку переслідування, крім Семенова, відібралися тільки Андрій Дериземля та Роман Прима.

Біатлон. Кубок світу. Перший етап. Остерсунд (Швеція). 2 грудня

Чоловіки. Спринт. 10 км. Два вогняні рубежі.

1. Карл-Йохан Бергман (Швеція) - 24:22.5 (0 +0)

2. Тар'єю Бе (Норвегія) - +7.6 (0 +0)

3. Еміль-Хегле Свендсен (Норвегія) - +13.0 (0 +1)

...

34. Сергій Семенов (Україна) - +1:51.4 (0 +1)

50. Андрій Дериземля (Україна) - +2:16.8 (1 +1)

55. Роман Прима (Україна) - +2:26.1 (0 +1)

67. Сергій Седнєв (Україна) +2:48.4 (1 +2)

76. Олександр Біланенко (Україна) +3:04.5 (0 +1)

Зараз ви читаєте новину «Біатлон. Перший етап КС. Бергман виграв спринт на 10 км, Семенов - 34-й». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua