неділя, 04 грудня 2011 16:35

Біатлон. Перший етап КC. Валі Семеренко не вистачило 2,7 секунди для бронзи в гонці переслідування

Сьогодні, 4 грудня, в Остерсунді (Швеція) на першому етапі Кубка світу з біатлону пройшла жіноча гонка переслідування на 10 км з чотирма вогневими рубежами.

Впевнену перемогу здобула норвежка Тора Бергер, пройшовши дистанцію за 33 хвилини 56,9 секунди з одним штрафним колом. Другою фінішувала фінка Кайса Макарайнен, програвши переможниці 33,2 секунди, пробігши два штрафних кола.

У боротьбі за третє місце німкеня Магдалена Нойнер випередила українку Валю Семеренко на 2,7 секунди.

Біатлон. Кубок світу. Перший етап. Остерсунд (Швеція), 4 грудня

Жінки. Гонка переслідування. 10 км, чотири вогневі рубежі.

1 (2-а в спринті). Тора Бергер (Норвегія) - 33.56,9 (1 штрафне коло)

2 (3). Каїса Макарайнен (Фінляндія) - відставання 33,2 (2)

3 (1). Магдалена Нойнер (Німеччина) - + 1.24,4 (4)

4 (7). Валя Семеренко (Україна) - + 1.27,1 (1)

13 (16). Віта Семеренко - + 2.46,4 (3)

23 (21). Олена Підгрушна +3.47,0

28 (37). Наталія Бурдига +4.22,8

49 (58). Інна Супрун +7.03,4

Зараз ви читаєте новину «Біатлон. Перший етап КC. Валі Семеренко не вистачило 2,7 секунди для бронзи в гонці переслідування». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua