середа, 28 жовтня 2020 16:27

Бензема підмовляв Менді не пасувати на Вінісіуса

Бензема не беруть у збірну Франції. Фото: Reuters

Мадридський "Реал" зіткнувся з незвичною ситуацією у перерві матчу 2-го туру Ліги чемпіонів проти "Боруссії" М.

Під час перерви у матчі "Борусія" М – "Реал" форвард мадридців Карім Бензема попросив захисника Ферлана Менді не пасувати одному з гравців "Реала" (найімовірніше – Вінісіусу).

"Він робить те, що хоче. Брате, не грай на нього, мамою прошу. Він грає проти нас", – наводить прохання Бензема до Менді у підтрибунному приміщенні RMC. Цікаво, що нападник звертався до Ферлана пошепки, аби цього не почули Куртуа, Вінісіус та Вальверде, які стояли неподалік. Додамо, що по перерві Менді лише тричі віддав передачу на Вінісіуса, хоча вони грають на одному фланзі.

"Реал" на останніх хвилинах урятував нічию в матчі з "Боруссією" М (2:2), а Бензема відзначився одним із забитих м'ячів.

Зараз ви читаєте новину «Бензема підмовляв Менді не пасувати на Вінісіуса». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua