субота, 16 листопада 2019 20:55

Бельгія познущалася з Росії

Росія ще сподівалася на перше місце в групі

Збірна Росії програла в Санкт-Петербурзі матч відбору до Євро-2020 збірній Бельгії – 1:4.

Це був матч за перше місце в групі. Бельгійці дуже потужно почали гру. Спочатку Торган Азар на 19-ій хвилині сильно пробив в ближню дев'ятку – 0:1.

Ще за кілька хвилин відзначився його брат Еден. Зірка "Реала" пробив Гільєрме з правого кута карного майданчика – 0:2.

Згодом бельгійці вчотирьох утекли в контратаку. Де Брьойне міг забивати сам, але віддав м'яч вільному Едену Азару – 0:3.

У другій половині гри Лукаку сильним ударом з-за меж карного майданчика зробив рахунок непристойним – 0:4.

Лише після цього Бельгія дозволила Росії забити гол престижу після кутового удару. Відзначився Джикія – 1:4.

Збірна Бельгії виграла групу й буде сіяною під час жеребкування Євро-2020 в Бухаресті, 30 листопада.

Зараз ви читаєте новину «Бельгія познущалася з Росії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua