четвер, 28 жовтня 2021 09:07

"Баварію" знищили 5:0: як зіграли суперники українських команд у єврокубках

Томас Мюллер не врятував "Баварію" від поразки. Фото:Getty Images

Суперники українських команд у єврокубках провели матчі у національних чемпіонатах і Кубках країни.

Gazeta.ua знайомить з їхніми результатами.

"Барселона" зазнала третьої поразки поспіль у чемпіонаті Іспанії. Каталонці в гостях програли "Райо Вальєкано" - 0:1. Єдиний гол у матч забив Радомель Фалькао. Гості не змогли реалізувати пенальті.

Після поразки в передмісті Мадриду посаду покинув наставник "Барселони" Рональд Куман.

Інший суперник "Динамо" зганьбився не менш гучно. "Баварія" програла в Кубку Німеччини "Боруссії" Менгенґладбах - 0:5.

Уже до середини першого тайму господарі вели - 3:0, а на початку другого тайму Емболо оформив дубль і довів справу до розгрому чинного чемпіона й володаря Кубка Німеччини. Команда Юліана Наґельсмана покидає турнір.

"Бенфіка" в Кубку Португалії в гостях зіграла 3:3 з "Гімараєшем". Форвард збірної України Роман Яремчук вийшов наприкінці матчу, але результативними діями не відзначився.

Наступний суперник "Шахтаря" мадридський "Реал" утратив очки в чемпіонаті Іспанії. "Вершкові" не змогли вдома здолати "Осасуну" - 0:0.

"Інтер" у Серії А легко здолав "Емполі" - 2:0. Гості з Мілана забивали в середині кожного тайму.

"Шериф" вдало зіграв у Кубку Молдови. Команда Юрія Вернидуба знищила "Саксан" - 6:0.

Суперник "Зорі" італійська "Рома" в гостях здобула вольову перемогу над "Кальярі" - 2:1. Норвезький "Буде-Глімт" здолав у чемпіонаті країни "Мольде" - 2:0.

У Кубку України "Динамо" перемогло "Маріуполь" - 2:1. "Шахтар" розбив "Чорноморець" - 3:0, а "Зоря" зіграє з "Рухом" 28 жовтня.

2 листопада "Динамо" прийматиме "Барселону". Через день "Шахтар" завітає до "Реала", а 4 листопада "Зоря" в Запоріжжі зіграє проти ЦСКА.

Зараз ви читаєте новину «"Баварію" знищили 5:0: як зіграли суперники українських команд у єврокубках». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua