четвер, 27 жовтня 2011 18:35

"Баварія" забила шість голів у матчі Кубка Німеччини

Мюнхенська "Баварія" розгромила 6:0 команду другої бундесліги "Інгольштадт" і вийшла в 1 / 8 фіналу Кубка Німеччини. Початок гольової феєрії поклав на 33 хвилині Томас Мюллер.

Всі інші голи були забиті в другому таймі. Через чотири хвилини після перерви відзначився Давід Алаба, а потім Нільс Петерсен зробив дубль.

Не обійшлося в цій грі і без автоголу. М'яч у власні ворота послав захисник "Інгольштадта" Марвін Матіп.

Переможну крапку на 90 хвилині поставив японець Такаші Усамі.

В 1 / 8 фіналу також вийшли "Шальке", "Штутгарт", "Кайзерслаутерн", "Майнц" і "Кіль", повідомляє Publica.

Кубок Німеччини

1 / 16 фіналу

Хольштайн Кіль - Дуйсбург - 2:0 (0:0, 2:0)

Голи: 1:0 - Kaзіор (54), 2:0 - Сікора (59).

Карлсруе - Шальке 04 - 0:2 (0:0, 0:2)

Голи: 0:1 - Хунтелар (81), 0:2 - Матіп (83).

Рот-Вайсс Ессен - Герта - 0:3 (0:0, 0:3)

Голи: 0:1 - Рамос (64), 0:2 - Ласогга (72), 0:3 - Рукавиця (87).

Ганновер 96 - Майнц - 0:1 (0:0, 0:0, 0:1)

Гол: 0:1 - Іваншиц (93).

Штутгарт - Франкфурт - 3:0 (2:0, 1:0)

Голи: 1:0 - Хемляйн (4), 2:0 - Какау (38), 3:0 - Траоре (89).

Ерцгебірге - Нюрнберг - 1:2 (0:0, 1:2)

Голи: 0:1 - Ессвайн (64), 0:2 - Мендлер (68), 1:2 - Кеніг (78).

Баварія - Інгольштадт 04 - 6:0 (1:0, 5:0)

Голи: 1:0 - Мюллер (33), 2:0 - Алаба (49), 3:0 - Петерсен (53), 4:0 - Петерсен (71), 5:0 - Матіп (82, автогол), 6 : 0 - Усамі (90).

БАВАРІЯ: Бутт, Рафінья, Л. Густаво, Контенто, Дж. Боатенг, Алаба, Праньїч, Мюллер (Оліч, 62), Тимощук, Кроос (Усамі, 73), Петерсен.

Айнтрахт - Кайзерслаутерн - 0:1 (0:0, 0:0, 0:0)

Гол: 0:1 - Сукута-Пасу (119).

Фортуна Д - Мюнхен-1860 - 3:0 (2:0, 1:0)

Голи: 1:0 - Бенджамін (15, автогол), 2:0 - Реслер (39), 3:0 - Реслер (90, пенальті).

Вилучення: Бенджамін, 90 (Мюнхен-1860).

Унтерхахінг - Бохум - 1:4 (0:2, 1:2)

Голи: 0:1 - Дабровскі (7), 0:2 - Гінцек (21), 1:2 - Бігалке (66, пенальті), 1:3 - Дж. Федеріко (72), 1:4 - Чон Тхе Се ( 75).

РБ Лейпциг - Аугсбург - 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 - Брінкманн (62).

Хайденхайм - Боруссія М - 0:0 (0:0, 0:0, 0:0, 0:0), по пенальті - 3:4

Серія пенальті: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 3:4.

Борусся Д - Динамо Дрезден - 2:0 (1:0, 1:0)

Голи: 1:0 - Левандовскі (30), 2:0 - Гетце (65).

Айнтрахт Трір - Гамбург - 1:2 (1:0, 0:1, 0:0)

Голи: 1:0 - Кулабас (8), 1:1 - Берг (63), 1:2 - Аого (110).

Гройтер Фюрт - Падерборн - 4:0 (3:0, 1:0)

Голи: 1:0 - Пековіч (5), 2:0 - Нете (29), 3:0 - Оссеан (35), 4:0 - Пектюрк (79).

Вилучення: Паленіс, 60 (Падерборн).

Хоффенхайм 1899 - Кельн - 2:1 (1:1, 1:0)

Голи: 0:1 - Яяло (6), 1:1 - Обасі (41), 2:1 - Мусон (50).

Зараз ви читаєте новину «"Баварія" забила шість голів у матчі Кубка Німеччини». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua