четвер, 19 травня 2011 09:56

"Баварія" перемогла "Зеніт" у товариському матчі

Мюнхенська "Баварія" обіграла в гостьовому товариському матчі футболістів санкт-петербурзького "Зеніту".

Зустріч, що проходила в середу на поле стадіону "Петровський" в Санкт-Петербурзі, завершилася перемогою німців з рахунком 4:2.

"Синьо-біло-блакитні", що почали зустріч без кількох гравців основного складу, але з Дмитром Бородіним (проводить другий офіційний матч за "Зеніт") у воротах, відзначилися першими: гол на рахунку Олександра Бухарова (11). "Баварія" швидко відігралася - відзначився Мирослав Клозе (17).

Все той же Клозе вивів мюнхенців вперед на 47-й хвилині гри, а Томас Мюллер незабаром збільшив перевагу німців (65). "Зеніт", який посилився після перерви лідерами команди Олександром Кержаковим і Данні, зміг відіграти один м'яч - з пенальті забив Саболч Хусті (80). Але основний склад гостей відразу відновив статус кво зусиллями Ар'єна Роббена (81).

Наступний матч команда Лучано Спаллетті проведе вже 21 травня, коли в Томську зіграє з місцевою "Томью" в поєдинку 10-го туру прем'єр-ліги.

Товариський матч

Зеніт Росія - Баварія Німеччина - 2:4 (1:1, 1:3)

Голи: 1:0 - Бухаров (11), 1:1 - Клозе (17), 1:2 - Клозе (47), 1:3 - Мюллер (65), 2:3 - Хусті (80, пенальті), 2 : 4 - Роббен (81).

ЗЕНІТ: Бородін (Зайцев, 46), Анюков (Алвеш, 46), Губочан (Терентьєв, 74), Ломбертс (Пеньяілільо, 63), Телегін (Чемінава, 63), Денисов (Зирянов, 46), Іонов, Файзулін (Петров, 74), Хусті, Бухаров (Кержаков, 63), Лазович (Данні, 46).

БАВАРІЯ: Бутт, Лам, ван Бюйтен (Оттль, 38), Бадштубер, Тимощук (Кез, 85), Роббен, Рібері, Праньїч, Крос, Мюллер (Гомес, 78), Клозе.

Попередження: Алвеш (60).

Зараз ви читаєте новину «"Баварія" перемогла "Зеніт" у товариському матчі ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua