субота, 20 листопада 2021 09:06

"Баварія" несподівано програла середнякові

Гол Левандовського не врятував мюнхенців. Фото: Reuters

20 листопада в рамках 12-го туру чемпіонату Німеччини зустрічалися суперник київського "Динамо" у Лізі чемпіонів мюнхенська "Баварія" та "Аугсбург". Команди грали на стадіоні "WWK-Арена" в Аугсбурзі. Протистояння завершилося з рахунком 2:1 на користь господарів.

Рахунок у матчі на 23-й хвилині відкрив данський захисник господарів Мадс Педерсен. Через 13 хвилин після результативної передачі Йогу Бордуші перевагу зміцнив Андре Хан. На 38-й хвилині Роберт Левандовський після гольового пасу Томаса Мюллера скоротив відставання гостей, встановивши підсумковий рахунок - 2:1.

"Баварія" лідирує у національній першості Німеччини. Команда Юліана Нагельсманна у 11 іграх чемпіонату набрала 28 очок. Їхні сьогоднішні опоненти з "Аугсбурга" набрали лише 12 очок у турнірі.

Зараз ви читаєте новину «"Баварія" несподівано програла середнякові». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua