субота, 25 травня 2013 23:59

"Баварія" через дванадцять років виграла Лігу Чемпіонів

Роббен видряпав для "Баварії" жаданий трофей. Фото: sport-xl.net

У Лондоні на стадіоні "Уемблі" завершився фінальний матч Ліги чемпіонів сезону-2012/13. Мюнхенська "Баварія" перемогла дортмундську "Боруссію" з рахунком 2:1 і в п'ятий раз в історії виграла трофей Ліги чемпіонів.

Перший гол вболівальники побачили на 60-й хвилині - ворота дортмундців вразив Маріо Манджукич. Підопічні Юргена Клоппа не опустили руки і через вісім хвилин отримали право пробити пенальті, який упевнено реалізував Ілкай Гюндоган. Проте за хвилину до кінця основного часу перемогу команді Юппа Хайнкеса приніс Ар'єн Роббен.

"Баварія" виграла головний європейський турнір вперше з 2001 року.

Ліга чемпіонів

Фінал

Боруссія Д (Дортмунд, Німеччина) - Баварія (Мюнхен, Німеччина) - 1:2

Голи: Манджукич, 60 (0:1); Гюндоган, 68 (1:1, пен); Роббен, 89 (1:2).

Попередження: Гросскройц, 73 - Данте Бонфім, 29; Рібері, 73.

Боруссія Д: Вайденфеллер, Хуммельс, Шмельцер, Суботіч, Блащиковські (Шибер, 90), Гросскройтц, Піщек, Бендер (Шахін, 90), Гюндоган, Ройс, Левандовські

Баварія: Нойер, Боатенг, Лам, Данте, Роббен, Мюллер, Алаба, Швайнштайгер, Рібері (Густаво, 90), Мартінес, Манджукич (Гомес, 90 +3)

Зараз ви читаєте новину «"Баварія" через дванадцять років виграла Лігу Чемпіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua