четвер, 23 серпня 2012 08:46

БАТЕ переміг чемпіона Ізраїля: результати матчів Ліги чемпіонів середи, 22 серпня

Дублем у складі БАТЕ відзначився Віталій Родіонов ФОТО: ru.uefa.com

У Лізі чемпіонів відбулися чергові матчі раунду плей-офф, повідомляє "Чемпионат.com".

Хорватське "Динамо" виграло у словенського "Марібора". Зустріч, що відбулася в Загребі на стадіоні "Максимір" завершилася з рахунком 2:1. Відзначимо, що динамівець Мілан Бадель відзначився голом як в чужі, так і в свої ворота. Спершу він зробив рахунок рівним, а потім знову вивів свою команду вперед.

Португальська "Брага" і італійський "Удінезе" зіграли внічию. Зустріч, що відбулася в Бразі на стадіоні "Мунісіпал-ді-Брага" завершилася з рахунком 1:1. Перший гол у матчі забили гості - на 23-й хвилині відзначився Душан Баста. Відігралися господарі на 68-й хвилині завдяки голу Ісмаїлі.

Білоруський БАТЕ виграв в ізраїльського "Хапоель Іроні". Зустріч, що відбулася в Мінську на стадіоні "Динамо", завершилася з рахунком 2:0. Обидва голи на рахунку 28-річного нападаючого Віталія Родіонова, який провів на полі всю гру.

Іспанська "Малага" виграла у грецького "Панатінаїкоса". Зустріч, що відбулася в Малазі на стадіоні "Ла Росаледа", завершилася з рахунком 2:0. Забитими м'ячами відзначилися аргентинський захисник Мартін Демікеліс і португальський півзахисник Елізеу.

Кіпрський АЕЛ виграв у бельгійського "Андерлехта". Зустріч, що відбулася в Нікосії, завершилася з рахунком 2:1. Відзначимо, що на 75-й хвилині "Андерлехт" залишився в меншості у зв'язку з вилученням нападаючого Мілана Йовановича.

Напередодні київське "Динамо" на виїзді переграло "Боруссію" з Менхенгладбаха (3:1).

Ліга чемпіонів

4-й кваліфікаційний раунд

Перші матчі

Малага Іспанія - Панатінаїкос Греція 2:0 (2:0, 0:0)

Голи: 1:0 - 17 Демічеліс, 2:0 - 34 Елізеу.

БАТЕ Білорусь - Іроні Кірьят-Шмона Ізраїль 2:0 (1:0, 1:0)

Голи: 1:0 - 29 Родіонов, 2:0 - 78 Родіонов.

Вилучення: Матовіч (71).

Динамо Загреб Хорватія - Марібор Словенія 2:1 (1:1, 1:0)

Голи: 1:0 - 10 Чоп, 1:1 - 39, автогол Бадель, 2:1 - 74 Бадель.

АЕЛ Кіпр - Андерлехт Бельгія 2:1 (1:0, 1:1)

Голи: 1:0 - 34 Доса Жуніор, 1:1 - 62 Мбокані, 2:1 - 72 Руї Мігель.

Вилучення: Йовановіч (75).

Брага Португалія - Удінезе Італія 1:1 (0:1, 1:0)

Голи: 0:1 - 23 Баста, 1:1 - 68 Ісмаїлі.

Зараз ви читаєте новину «БАТЕ переміг чемпіона Ізраїля: результати матчів Ліги чемпіонів середи, 22 серпня». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua