пʼятниця, 03 вересня 2010 08:59

Баскетбол. Визначилися всі учасники 1/8 фіналу ЧС-2010

У заключних поєдинках п"ятого туру відбірного турніру чемпіонату світу з баскетболу в Туреччині господарі змагань начисто переграли команду КНР, а новозеландці впоралися з командою Франції, остаточно визначивши пари суперників по 1 / 8 фіналу.

В останньому матчі групи D чемпіонату світу з баскетболу в Ізмірі зустрічалися збірні Нової Зеландії і Франції. Незважаючи на те, що триколірні зустрічалися до початку поєдинку фаворитами і виграли стартову чверть, матч склався для них невдало. Ривок представників Океанії в другому відрізку 22:5 зумовив подальший розвиток подій.

Після великої перерви підопічні Венсана Колле робили все можливе, щоб врятуватися, але все на що у них вистачило сил, це скоротити відставання до 6 очок, однак наприкінці новозеландці зуміли закинути кілька триочкових і виграти з потрібною для третього місця різницею. Тепер в 1 / 8 фіналу вони зустрінуться з росіянами, французи зіграють з турками, а греки все-таки зустрінуться з іспанцями.

Чемпіонат світу. Туреччина

5-й тур

Група D

Нова Зеландія - Франція - 82:70 (17:20, 22:5, 19:18, 24:27)

Група В

Бразилія - Хорватія - 92:74 (22:19, 26:16, 24:15, 20:24)

Поступившись у битві за друге місце в групі, бразильці виграли битву за третє.

Хорвати, які на нього претендували, були зім"яті в другій чверті стараннями Марсело Мачадо, який дуже вдало замінив на майданчику Марсело Уертаса, який отримав невелике ушкодження. Хорвати спробували відігратися, але наштовхнулися на вмілі дії парочки Вережао-Спліттер в захисті і натхненні дії тріо Барбоса-Мачадо-Гарсія в нападі.

Такою безпорадною Хорватія не була навіть у матчі із США. Бразилія перемагає і виходить з третього місця на Аргентину, а хорватів чекає зустріч з колишніми земляками - сербами, які взяли перше місце в Групі А.

Група C

Туреччина - Китай - 87:40 (15:6, 24:7, 27:12, 21:15)

Збірна Китаю, яка вже вийшла в плей-офф чемпіонату світу в Туреччині, не стала особливо впиратися в матчі проти господарів першості у грі п"ятого туру. Китайці встановили антирекорд цієї першості - ще жодна збірна не набирала лише 40 очок.

6 вересня / США - Ангола (19:00), Росія - Нова Зеландія (21:00);

7 вересня / Литва - Китай (19:00), Аргентина - Бразилія (21:00).

Нагадаємо, що вчора в поєдинках п"ятого туру чемпіонату світу з баскетболу в Туреччині команда Росії перемогла представників Греції, незважаючи на натиск суперника наприкінці матчу, литовці перемогою над Ліваном начисто виграли відбір у групі D, а збірна Сербії перервала переможну серію аргентинської команди.

За матеріалами Korrespondent, Сhampionat

Зараз ви читаєте новину «Баскетбол. Визначилися всі учасники 1/8 фіналу ЧС-2010». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua