середа, 18 травня 2011 09:08

Баскетбол. Суперліга. "Будівельник" розгромив "Донецьк" у першому матчі фінальної серії

Київський "Будівельник" розгромив "Донецьк" 88:63 у першому матчі фінальної серії плей-офф Суперліги. Найрезультативніший у киян - Спенсер - 17 очок

Вже в першій чверті проявилася чітка градація на фаворита і відсталого. Донеччани, незважаючи на статус господарів, атакували сумбурно і багато фолили - звідси і результат першої чверті.

У другій частині гри гості тільки зміцнили свою перевагу - 29:19 після половини другого відрізка. І атака, і оборона команди Саші Обрадовича виглядала дуже апатично і в підсумку поступилася за результатами двох чвертей - 26:42.

"Донецьк" рвонув на початку третьої чверті - 7:0, але "Будівельник" поволі повернув втрачену перевагу - 51:36. Не допомогли ні апеляції Обрадовича до суддів із вибіганням на майданчик, ні часті заміни. Третя чверть закінчилася з рахунком 41:59. У четвертій чверті запам'ятався лише нокдаун Оуенса, через який його забрали з майданчика. "Донецьк" не зумів виправитися і в підсумку розгромно програв у першому матчі серії.

Суперліга. Плей-офф

Фінал

БК "Донецьк" - "Будівельник" 63:88 (15:21)

"Донецьк": Васильєвич - 16 очок, Кравцов - 14, Едвардс - 10.

"Будівельник": Спенсер - 17 очок,  Кіс - 15, Вілсон, Агафонов - по 13.

Зараз ви читаєте новину «Баскетбол. Суперліга. "Будівельник" розгромив "Донецьк" у першому матчі фінальної серії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua