неділя, 20 жовтня 2013 10:58

"Барселона" втратила перші очки у Примері
7

"Реал" здолав "Малагу" і скоротив відставання від "Барселони" і "Атлетико", які у дев'ятому турі втратили очки вперше у сезоні.

Підібрати ключі до воріт "Малаги" у першому таймі "Реалу" не вдалося, але ледве розпочалася друга половина, як відзначився Анхель Ді Марія. Перемогу "вершкових" закріпив пенальті Кріштіану Роналду, проте на цьому радісні для команди Карло Анчелотті новини не закінчилися.

"Барселона" вперше з січня 2012 року не забила в "прииері" і в Памплоні поділила очки з "Осасуною". "Атлетико" починав матч з "Еспаньолом" пізніше за інших, однак шансом захопити одноосібне лідерство мадридці не скористалися. Замість дев'ятої перемоги поспіль вони отримали мінімальну поразку - єдиний м'яч став наслідком автоголу Тібо Куртуа на 54-й хвилині.

Четвертий учасник Ліги чемпіонів від Іспанії "Реал Сосьєдад" на виїзді з рахунком 2:1 взяв гору над "Валенсією" і піднявся на четверте місце, повідомляє сайт УЄФА.