понеділок, 04 лютого 2013 10:35

Балотеллі відзначився дублем у першому матчі за "Мілан": результати 23-го туру Серії А
7

Нападник італійського "Мілана" Маріо Балотеллі відзначився дублем у першому матчі за нову команду. Про це повідомляє сайт Goal.com.

Форвард відзначився у грі 23-го туру чемпіонату Італії з "Удінезе", яка пройшла ввечері 3 лютого.

Балотеллі вийшов в основному складі "Мілана", відкривши на 25-й хвилині рахунок у зустрічі. Через 30 хвилин півзахисник "Удінезе" Джамп'єро Пінці рахунок у матчі зрівняв. У доданий до другого тайму час Балотеллі реалізував пенальті, принісши "Мілану" перемогу.

Після 23 ігор міланський клуб набрав 40 очок. Команда займає п'яте місце в турнірній таблиці, відстаючи від лідера "Ювентуса" на 12 очок.

Балотеллі перейшов до "Мілана" з англійського "Манчестер Сіті" в кінці січня. Трансфер нападника оцінюється в 20 мільйонів євро, повідомляє "Лента".

Чемпіонат Італії

23-й тур

К'єво - Ювентус 1:2 (0:2, 1:0)

Голи: 0:1 - 10 Матрі, 0:2 - 42 Ліхтштайнер, 1:2 - 52 Терео.

Ювентус - Буффон, Ліхтштайнер (Падоін, 79), Бардзальї, М. Касерес, де Чельє, Пірло, Погба, Відаль, Марроне, Матрі (Ісла, 88), Джовінко (Куальярелла, 58).

Фіорентина - Парма 2:0 (1:0, 1:0)

Голи: 1:0 - 27 Тоні, 2:0 - 50 Йоветіч.

Пескара - Болонья 2:3 (2:1, 0:2)

Голи: 1:0 - 30, пенальті Вайсс, 1:1 - 34, пенальті Діаманті, 2:1 - 45, пенальті Д'Агостіно, 2:2 - 50 Джилардіно, 2:3 - 66 Коне.

Палермо - Аталанта 1:2 (0:0, 1:2)

Голи: 0:1 - 54 Кармона, 0:2 - 72 Деніс, 1:2 - 83 Нелсон.

Сієна - Інтер 3:1 (2:1, 1:0)

Голи: 1:0 - 21 Емегара, 1:1 - 22 Кассано, 2:1 - 24 Сесту, 3:1 - 55, пенальті Розіна.

Інтер - Ханданович, Нагатомо, Жуан Жезус, Раноккія, Ківу, Скелотто (Ковачич, 46), Гуаріні (Гаргано, 85), Х. Дзанетті, Кузмановіч, Паласіо, Кассано (Роккі, 73).

Вилучення: Ківу (55).

Дженоа - Лаціо 3:2 (2:0, 1:2)

Голи: 1:0 - 17 Боррієлло, 2:0 - 22 Бертолаччі, 2:1 - 59 Флоккарі, 2:2 - 82, пенальті Маурі, 3:2 - 90 М. Рігоні.

Мілан - Удінезе 2:1 (1:0, 1:1)

Голи: 1:0 - 25 Балотеллі, 1:1 - 55 Пінці, 2:1 - 90, пенальті Балотеллі.

Мілан - Амелія, Бонера, Ночеріно (Боян, 68), Сапата, Абате, Фламіні (Б.Траоре, 85), Констан, Монтоліво, Балотеллі, Ель-Шаараві, Ньянг (Робіньо, 80).

Торіно - Сампдорія 0:0 (0:0, 0:0)

Наполі - Катанія 2:0 (2:0, 0:0)

Голи: 1:0 - 31 Гамшик, 2:0 - 44 П.Каннаваро.

Рома - Кальярі 2:4 (1:1, 1:3)

Голи: 0:1 - 3 Наінгголан, 1:1 - 35 Тотті, 1:2 - 46, автогол Гойкоечеа, 1:3 - 53 Сау, 1:4 - 71 Ф. Пізано, 2:4 - 90 Маркіньо.

Зараз ви читаєте новину «Балотеллі відзначився дублем у першому матчі за "Мілан": результати 23-го туру Серії А». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua