субота, 21 квітня 2012 17:49

Автогол Петрова приніс перемогу "Металургу"

У Кривому Розі у рамках 28-го туру української прем'єр-ліги місцевий "Кривбас" програв "Металургу" з Донецька з рахунком 1:2.

Рахунок був відкритий відразу після перерви - Велізар Димитров реалізував пенальті і вивів гостей вперед, але на екваторі другого тайму криворіжці відновили рівновагу стараннями Даріана Матіча.

За десять хвилин до закінчення зустрічі господарі спромоглися на автогол, який і приніс перемогу "Металургу" з Донецька.

Україна. Прем'єр-ліга

28-й тур

Кривбас (Кривий Ріг) - Металург Д (Донецьк) - 1:2

Голи: Димитров, 52 (0:1, пен); Матіч, 72 (1:1); Петров, 80 (1:2, автогол).

Кривбас: Бойко, Лисицький, Лобжанідзе (Валєєв, 46), Петров, Баліч, Матіч, Бартуловіч (Антонов, 57), Канкава, Федорчук, Бабатунде (Йеслінек, 27), Самодін.

Металург Донецьк: Бандура, Шина, Воловик, Чечер, Прийма, Морозюк, Димитров (Данило, 88), Лазич, Зе Соарес, Іванко (Траоре, 63), Казарян (Нельсон, 54).

Попередження: Воловик (14), Бартулович (16), Прийма (20), Канкава (34), Петров (61), Баліч (75), Зе Соарес (85), Бойко (90), Чечер (90).

Вилучення: Баліч (76).

Зараз ви читаєте новину «Автогол Петрова приніс перемогу "Металургу"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua