неділя, 02 травня 2021 18:06

"Аталанта" дозволила "Інтеру" достроково стати чемпіоном

Малиновський відзначається результативними діями в сьомому матчі поспіль. Фото: Reuters

У матчі 34-го туру італійської Серії А "Сассуоло" приймав "Аталанту". Зустріч завершилася з рахунком 1:1.

Матч розвивався досить драматично. Вже на 23-й хвилині "Аталанта" залишилася в меншості, червону картку отримав П'єрлуїджі Голліні. Незважаючи на вилучення, рахунок в матчі відкрили саме бергамаски- на 32-й хвилині голом відзначився Робін Госенс ​​після передачі українця Руслана Малиновського.

"Сассуоло" зрівняв рахунок на 52-й хвилині, Доменіко Берарді реалізував пенальті. На 75-й хвилині склади команд зрівнялися, другу жовту картку в складі господарів отримав Марлон. "Аталанта" здобула право на пенальті, але Луїс Муріель не реалізував цей одинадцятиметровий. Фінальний свисток арбітра зафіксував нічию.

"Аталанта", набравши 69 очок, займає друге місце в турнірній таблиці Серії А. Таким чином, бергамаски втратили математичні шанси наздогнати міланський "Інтер" (82), який посідає перше місце. Це означає, що нерадзуррі достроково стають чемпіонами Серії А сезону-2020/2021.

Зараз ви читаєте новину «"Аталанта" дозволила "Інтеру" достроково стати чемпіоном». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua