неділя, 16 жовтня 2011 18:08

"Арсенал" у Львові розгромив "Карпати"

Київський "Арсенал" у матчі 13-го туру української прем'єр-ліги у Львові розгромив "Карпати" з рахунком 3:0.

На сьомій хвилині Одібе після подачі з лівого флангу з розвороту пробив у правий нижній кут воріт Тлумака і відкрив рахунок у складі "Арсеналу". На 66-й хвилині Мазілу вразив ворота "Карпат" ударом через себе після помилки Федецького.

Ще через вісім хвилин гості на куражі забили і третій гол: після подачі кутового повз м'яч махнули ногами і Федецький, і Борха, залишивши Мазілу один на один з голкіпером "Карпат", а румунський форвард оформив дубль в матчі.