субота, 04 лютого 2012 17:15

"Арсенал" розбомбив "Блекберн", ван Персі вистрелив хет-триком

Голландський форвард Робін ван Персі став головним творцем розгромної перемоги лондонського "Арсеналу" над "Блекберном" в матчі чемпіонату Англії з футболу.

Поєдинок 24-го туру, який пройшов у суботу у столиці Великої Британії, завершився з рахунком 7:1 на користь команди Арсена Венгера. Робін ван Персі оформив хет-трик (2-а, 38-а і 62-а хвилини) і зробив дві гольові передачі. Дубль на свій рахунок записав Алекс Окслейд-Чемберлен (40, 54). Також голи забили Мікель Артета (52) і Тьєррі Анрі (90). За "Блекберн" відзначився Мортен Гамст Педерсен (32).

Таким чином, "Арсенал" перервав свою безвиграшну серію з чотирьох матчів, через яку він скотився на 7-е місце в турнірній таблиці. На даний момент в активі команди Арсена Венгера 40 очок, вона піднялася на 5-е місце, однак її конкурентам ще доведеться зіграти матчі 24-го туру.

У "Блекберна" залишилося 18 очок, він знаходиться в зоні вильоту, пише "РИА Новости".

Чемпіонат Англії

24-й тур

Арсенал - Блекберн - 7:1 (3:1, 4:0)

Голи: 1:0 - ван Персі (2), 1:1 - Гамст Педерсен (32), 2:1 - ван Персі (38), 3:1 - Окслейд-Чемберлен (40), 4:1 - Артета (51 ), 5:1 - Окслейд-Чемберлен (54), 6:1 - ван Персі (62), 7:1 - Анрі (90).

АРСЕНАЛ: Шчесни, Кошельни (Санья, 68), А. Сонг (Бенаюн, 72), Мертезакер, Вермален, Коклен, Росіцкі, Артета, Окслейд-Чемберлен (Анрі, 68), Уолкотт, ван Персі.

БЛЕКБЕРН: Робінсон, Денн, Живе, Март. Ольссон, Нзонзі, Лоу (Орр, 36), Гамст Педерсен, Петрович, Данн (Хенлі, 45), Хойлетт, Модест.

Попередження: Модест (15), Нзонзі (25), Кошельни (31), Март. Ольссон (41), Вермален (86).

Вилучення: Живе (43).

Зараз ви читаєте новину «"Арсенал" розбомбив "Блекберн", ван Персі вистрелив хет-триком». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua