субота, 10 грудня 2011 21:39

"Арсенал" переміг "Ворсклу" у Києві

Матчем у Києві завершилася суботня програма матчів заключного туру осінньої частини української першості. Столичний "Арсенал" на полі стадіону "Динамо" імені Валерія Лобановського домігся перемоги над полтавською "Ворсклою" з рахунком 2:0.

Гості невдало розпочали матч - вже на п'ятій хвилині Олександр Матвєєв зрізав м'яч у свої ворота, а перед перервою Володимир Гоменюк подвоїв перевагу "канонірів". У другому таймі господарі були ближче до третього забитого голу, ніж до першого пропущеного, але рахунок на табло не змінився.

Команда Леоніда Кучука частково реабілітувалася за розгромну поразку від "Шахтаря" тижневої давності.