субота, 27 липня 2013 19:29

"Арсенал" переміг "Карпати" у дебютному матчі Кравця

Максим Шацьких відкрив рахунок з пенальті ФОТО: football.ua

Київський "Арсенал" обіграв львівські "Карпати" у матчі 3-го туру української прем'єр-ліги у Львові. Зустріч завершилася з рахунком 0:2. Голи на свій рахунок записали Максим Шацьких, який реалізував пенальті на 53-й хвилині, а через 6 хвилин гол забив Домінік Адійя.

Таким чином, "каноніри" здобули першу перемогу в чемпіонаті. Раніше підопічні Юрія Бакалова поступилися дніпропетровському "Дніпру" та харківському "Металісту". Що стосується "Карпат", то підопічні Олександра Севідова набрали лише одне очко в трьох матчах.

Карпати (Львів) - Арсенал К (Київ) - 0:2

Голи: Шацьких, 53 (0:1, пен); Адійя, 59 (0:2).

Карпати - Підківка, Федорчук, Гітченко, Пластун, Пашаєв (Тищенко, 70), Годвін (Костевич, 67), Ткачук, Васін (Зеньов, 56), Бартуловіч, Голодюк, Гладкий.

Арсенал К - Боровик, Романчук, Петров, Богданов, Хомин, Шарпар (Кравець, 62), Старгородський, Бушман (Адійя, 59), Аржанов, Кубик, Шацьких (Вечурко, 90).

Попередження: Бартулович, 68; Голодюк, 85 - Старгородський, 45; Романчук, 85.

Зараз ви читаєте новину «"Арсенал" переміг "Карпати" у дебютному матчі Кравця ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua