пʼятниця, 10 травня 2019 08:00

"Арсенал" і "Челсі" зіграють у фіналі Ліги Європи

Форвард " Арсенала" Обамеянг став героєм матчу проти " Валенсії". Фото:REUTERS

У фіналі Ліги Європи цього сезону зустрінуться лондонські "Арсенал" та "Челсі". Таким чином, в обох єврокубкових турнірах зіграють представники англійської Прем'єр-ліги.

У матчі-відповіді 1/2 фіналу Ліги Європи "Арсенал" на виїзді обіграв "Валенсію" 4: 2.

Господарі першими відкрили рахунок у матчі після точного удару Кевіна Гамейро, але вже через кілька хвилин Пьерр-Емерік Обамеянг зрівняв рахунок в матчі.

Після перерви Олександр Ляказетт вивів лондонців вперед. Гамейро забив свій другий гол у поєдинку і сравнялсчет, але під кінець гри Обамеянг зумів забити ще двічі, оформивши хет-трик.

"Челсі" і "Айнтрахт" у другому півфіналі Ліги Європи визначили фіналіста турніру в серії пенальті. Основний час завершився внічию 1: 1.

На 28-й хвилині матчу "Челсі" відкрив рахунок: після пасу Едена Азара забив Рубен Лофтус-Чік. Але на початку другого тайму Лука Йович реалізував вихід один на один з Кепой Аррісабалагой.

Основний час матчу завершився внічию 1: 1, командам довелося грати овертайм. У додатковий час нікому забити не вдалося, тому фіналіст Ліги Європи визначався в серії післяматчевих пенальті.

Перший промах у серії допустив капітан "Челсі" Сесар Аспілікуета, удар якого відбив голкіпер "Айнтрахта" Кевін Трапп. Але потім "орли" не реалізували два поспіль удари: Мартін Хінтереггер і Гонсалу Пасієнсія не зуміли переграти Кепу Аррісабалагу.

Вирішальний удар з точки завдав Еден Азар - 4: 3 і "Челсі" у фіналі.

Фінал Ліги Європи відбудеться 29 травня в Баку.

Зараз ви читаєте новину «"Арсенал" і "Челсі" зіграють у фіналі Ліги Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua