субота, 05 липня 2014 21:00

Спецтема: Кубок світу-2014: на землі Пеле та Роналдо

Аргентина вийшла у півфінал Кубка світу

Reuters

Збірна Аргентини вийшла у півфінал Кубка світу з футболу в Бразилії, повідомляє "Лента".

У чвертьфінальному матчі південноамериканська команда з мінімальною перевагою обіграла Бельгію. Зустріч завершилася з рахунком 1:0.

Автором єдиного м'яча, який був забитий на восьмій хвилині першого тайму став нападник аргентинців Гонсало Ігуаїн.

У середині першої половини зустрічі травму отримав півзахисник південноамериканської команди Анхель Ді Марія. Закінчити матч він не зміг.

У півфіналі Кубка світу з футболу Аргентина зіграє з переможцем матчу Нідерланди - Коста-Ріка, який відбудеться в ніч на 6 липня на стадіоні "Фонте-Нова" в Сальвадорі. Початок зустрічі заплановано на 23:00.

Кубок світу-2014

1/4 фіналу

Аргентина - Бельгія 1:0 (1:0, 0:0)

Гол: 1:0 - 8 Ігуаїн.

Аргентина - Ромеро, Сабалета, Гарай, Демічеліс, Басанта, Маскерано, Біглія, Ді Марія (Енцо Перес, 33), Лавессі (Паласіо, 71), Мессі, Ігуаїн (Гаго, 81).

Бельгія - Куртуа, Алдервейрелд, ван Бюйтен, Компані, Вертонген, Феллайні, Вітцель, Міральяс (Мертенс, 60), де Брюйне, Е. Азар (Шадлі, 75), Орігі (Лукаку, 59).

Попередження: Е. Азар (53), Алдервейрелд (68), Біглія (75).

Зараз ви читаєте новину «Аргентина вийшла у півфінал Кубка світу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua