субота, 14 серпня 2021 21:52

Яремчук забив гол і віддав пас в першому матчі чемпіонату Португалії

Роман Яремчук забив у першому повноцінному матчі за "Бенфіку". Фото: "Бенфіка"

Український форвард "Бенфіки" Роман Яремчук забив гол і віддав гольову передачу в матчі 2-го туру чемпіонату Португалії проти "Аруки".

На 8-ій хвилині матчу вихід Яремчука сам на сам із голкіпером призвів до фолу й вилучення воротаря суперників.

На 38-й хвилині він допоміг Луці Вальдшмідту відкрити рахунок в матчі. Роман пройшов флангом і віддав м'яч партнеру, якому залишилося лише підставить ногу. Через 5 хвилин сам Яремчук виявився в подібній ситуації і замкнув простріл партнера.

На 57 хвилині форварда замінили.

Зараз триває другий тайм. Рахунок в матчі - 2:0 на користь "Бенфіки". Це перші результативні дії Яремчука в складі "Бенфіки". Українець проводить другий матч за португальську команду, це його перший вихід у старті.

Раніше в матчі зі "Спартаком" в Лізі чемпіонів Роман вийшов на заміну й забив м'яч, але його записали на рахунок захисника москвичів Жиго. Шлях до воріт м'яч знайшов через кілька рикошетів.

Зараз ви читаєте новину «Яремчук забив гол і віддав пас в першому матчі чемпіонату Португалії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua