вівторок, 27 червня 2017 11:09

Арбітр не зарахував "чистий" гол у матчі Німеччина - Англія

Для уругвайського арбітра удар Лемпарда у ворота Нойєра не став гольовим. Фото: sportbox.ru

27 червня 2010 року у матчі 1\8 фіналу Кубка світу з футболу зустрілися збірні Англії і Німеччини. Німці одразу повели в рахунку. На 20-й хв. відзначився Мирослав Клозе. Ще за 12 хв рахунок подвоїв інший німець польського походження Лукаш Подольський.

Англія зуміла повернути інтригу в гру. На 37-й хв. Метью Апсон скоротив відставання у рахунку. Ще за хвилину Френк Лемпард перекинув Ноєра. М'яч влучив у поперечину, звідти у ворота й відскочив у поле. Уругвайський арбітр Ларріонда гол не зарахував.

Надалі німці забили ще два м'ячі й довели рахунок до 4:1.

За 44 роки до цього у фіналі 1966 року між Англією і ФРН радянський арбітр Тофік Бахрамов зарахував гол Англії, якого не було. М'яч відскочив від поперечини в поле, але, попри протести німців, його зарахували. Англія в підсумку перемогла - 4:2.

За два роки після помилки Ларріонди доля знову усміхнулася англійцям. У матчі групового турніру Євро-2012 проти України угорський арбітр Кашшаї не зарахував гол нашого форварда Девича. Джон Террі виніс м'яч уже з воріт. Англія перемогла - 1:0 й і вийшла до чвертьфіналу.

Зараз ви читаєте новину «Арбітр не зарахував "чистий" гол у матчі Німеччина - Англія». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua