пʼятниця, 14 жовтня 2011 15:40

Японець не пустив Долгополова у півфінал турніру у Шанхаї

Українець Олександр Долгополов програв у 1 / 4 фіналу турніру категорії Masters 1000 в Шанхаї. У п'ятницю 18-а ракетка світу 22-річний киянин без особливих шансів поступився 21-річному японцю Кеі Нішікорі, що займає 47-е місце в рейтингу ATP - 4 / 6, 3 / 6.

Нішікорі зробив єдиний брейк у першому сеті, три в другому і всього один раз програв свою подачу. Долгополова не виручили 9 ейсів проти одного у суперника. Перша очна зустріч тенісистів тривала 1 годину 26 хвилин.

У півфіналі турніру в Шанхаї Нішікорі битиметься з переможцем матчу Енді Маррей (Великобританія, 2) - Меттью Ебден (Австралія, кваліфай), повідомляє GoTennis.ru.

Тим часом, Людмила і Надія Кіченок вийшли у фінал парних змагань на 50-тисячнику в Жуе-Ле-Тур, Франція.

У півфіналі в українському дербі дніпропетровчанки, посіяні під другим номером обіграли Ольгу Савчук та Олену Бондаренко, сіяних четвертими: 6-2 6-3.

У фіналі українкам протистоятиме грецько-французький дует Георгату / Павлович.

Зараз ви читаєте новину «Японець не пустив Долгополова у півфінал турніру у Шанхаї». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua