понеділок, 22 жовтня 2012 14:17

"Анжі" шокував "Спартак" на останніх хвилинах: результати 12-го туру РПЛ

У центральному матчі 12-го туру чемпіонату Росії в Махачкалі "Анжі" вирвав перемогу у московського "Спартака" - 2:1.

На гол Дініяр Білялетдінова підопічні Гуса Хіддінка відповіли точним ударом Лассіна Траоре. Переможний м'яч "Анжі" на свій рахунок записав захисник "Спартака" Інсаурральде (автогол).

ЦСКА на "Арені Хімки" переграв казанський "Рубін" - 2:0. Голи на свій рахунок записали Расмус Ельм (з пенальті) і Муса.

"Зеніт" на своєму полі здолав краснодарську "Кубань". Єдиний м'яч у грі в самому кінці першого тайму забив Олександр Кержаков, який відзначився з 11-метрової позначки. Форвард збірної Росії записав на свій рахунок вже сьомий гол у нинішньому сезоні.

Завершиться тур у понеділок матчем "Крилья Совєтов" - "Волга".

Гол: Кержаков, 45+1- пен

Зараз ви читаєте новину «"Анжі" шокував "Спартак" на останніх хвилинах: результати 12-го туру РПЛ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua