вівторок, 02 жовтня 2012 13:37

"Анжі" "переплив" "Волгу" і захопив лідерство: результати 10-го туру РПЛ

У російській Прем'єр-лізі відбулися матчі 10-го туру.

Слідом за "Зенітом", "Тереком" і ЦСКА в лідери вийшов "Анжі", який в неділю переміг "Волгу". А ось для армійців день вийшов невдалим - поразка і втрата ключового футболіста.

До моменту матчу з динамівцями переможна серія ЦСКА в чемпіонаті становила шість матчів. Втім, обіграні були в більшості своїй команди з нижньої частини таблиці. Тепер же для армійців настала пора дійсно серйозної перевірки на міцність: почергово ЦСКА зустрічається з "Динамо", "Спартаком" і "Рубіном".

"Динамо", для якого старт сезону вийшов воістину катастрофічним, потихеньку вибирається з ями. У минулому турі біло-блакитні взяли три очки в матчі з "Амкаром", на цей раз здобули впевнену перемогу над набагато більш потужним суперником. Під завісу першого тайму Расмус Ельм грубо помилився у своєму штрафному, головою скинув м'яч Болажу Джуджаку, і той миттєво пробив в ближній кут.

Після перерви неприємності ЦСКА продовжилися. Провал в центральній зоні оборони обернувся голом Олександра Кокоріна. На завершення контратаки форвард чудово вистрілив з 20 метрів. Трохи пізніше суперник ще й залишився в меншості - у Алана Дзагоєва не витримали нерви. У відповідь на грубий підкат Люка Вілкшира хавбек повалив того на газон, за що удостоївся від арбітра прямої червоної картки. Підсумок - 2:0 на користь біло-блакитних.

Щоб вийти в одноосібні лідери, "Анжі" було необхідно перемагати вдома "Волгу". І команда Гуса Хіддінка впоралася із завданням. У доданий до першого тайму час спрацювала атакуюча зв'язка Ласін Траоре - Самюель Ето'о. Перший виступив у ролі асистента, другий ювелірним ударом вразив правий кут. Під кінець години гри хавбек "Волги" Ілля Максимов відновив рівновагу, але майже відразу Траоре з передачі Ето'о забив переможний м'яч - 2:1.

Недільну програму туру завершив матч "Ростов" - "Рубін". Завдяки дублю Хосе Рондона казанці ще до перерви визначили результат гри. Після вилучення захисника господарів Корнела Салати в дебюті другого тайму стало остаточно ясно, що "Ростову" не врятуватися. Пізніше Сальваторе Боккетті і Володимир Дядюн довели рахунок до 4:0.

"Крилья Совєтов" розійшлися миром з "Краснодаром" - 2:2. На 25-й хвилині форвард "городян" Юра Мовсісян потужним ударом знайшов пролом між воротарем і ближньою штангою. Господарі протягом десяти хвилин зуміли не тільки відігратися, а й вийти вперед. Луїс Кабальєро оформив дубль, в обох випадках замкнувши навіси з лівого флангу. Незабаром після перерви Вандерсон, точно пробивши в кут з лінії штрафної, встановив остаточний рахунок.

Тур фінішував в понеділок увечері матчем "Мордовія" - "Аланія". Тут теж була зафіксована нічия - 1:1. В кінці першого тайму нападник Саранського клубу Руслан Мухаметшин відкрив рахунок ударом головою. Гості відповіли на 57-й хвилині - Данило Неко успішно зіграв на добиванні.

Чемпіонат Росії, 10-й тур

Крилья Совєтов - Краснодар 2:2 (2:1, 0:1)

Голи: 0:1 - 25 Мовсісян, 1:1 - 32 Кабальєро, 2:1 - 35 Кабальєро, 2:2 - 54 Вандерсон.

Мордовія - Аланія 1:1 (1:0, 0:1)

Голи: 1:0 - 38 Р-н Мухаметшин, 1:1 - 57 Неко.

Зеніт - Локомотив 1:1 (1:1, 0:0)

Голи: 1:0 - 14 Крішіто, 1:1 - 25 Н'Дойе.

Амкар - Спартак 1:3 (1:1, 0:2)

Голи: 1:0 - 22 Ігнатович, 1:1 - 33 Чельстрем, 1:2 - 67 Арі, 1:3 - 90 Дзюба.

Кубань - Терек 2:1 (1:1, 1:0)

Голи: 1:0 - 32 Іонов, 1:1 - 36 Йіранек, 2:1 - 83 Озбіліз.