субота, 06 липня 2024 21:51

Англія у серії пенальті вибила Швейцарію на шляху до півфіналу Євро-2024

Збірна Англії перемогла національну команду Швейцарії в матчі 1/4 фіналу Євро-2024. Фото: AP

Основний час зустрічі завершився з рахунком 1:1. У першому таймі рахунок у матчі так і було відкрито, хоча моменти для цього були.

Лише на 75-й хвилині вболівальники побачили перший гол, коли Швейцарія вийшла вперед завдяки голу Бреля Емболо.

Втім, через п'ять хвилин Букайо Сака з правого флангу змістився в центр і з-за меж карного майданчика влучно пробив у дальній кут воріт Янна Зоммера.

Матч перейшов у додаткові два тайми по 15 хвилин, однак рахунок на табло не змінився.

У серії пенальті точніше виявилися англійці, які вдало виконали свої п'ять спроб (5:3). За Швейцарію невдало пробив Мануель Аканджі, удар якого потягнув Джордан Пікфорд.

У підсумку Англія вийшла у півфінал, де зіграє з переможцем пары Нідерланди - Туреччина. Матч між цими командами розпочнеться о 22:00.

Збірна Іспанії перемогла національну команду Німеччини в матчі 1/4 фіналу Євро-2024 з футболу.

Основний час зустрічі на "Штутгарт Арені" у Штутгарті завершився з рахунком 1:1, а в екстратаймах "Червона фурія" забила переможний м'яч - 2:1.

Зараз ви читаєте новину «Англія у серії пенальті вибила Швейцарію на шляху до півфіналу Євро-2024». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua