четвер, 07 лютого 2013 09:56

Англія перемогла Бразилію, Німеччина була сильнішою від Франції: результати товариських матчів

Срна забив гол у сотому матчі за збірну Хорватії ФОТО: Reuters

У середу пройшли товариські матчі національних збірних. Команда України перемогла Норвегію в дебютному поєдинку Михайла Фоменка - 2:0. Голи на рахунку Миколи Морозюка та Андрія Ярмоленка. Поєдинок відбувся в іспанському місті Севілья.

Збірна Німеччини завдала поразки національній команді Франції - 2:1. Матьє Вальбуена за хвилину до кінця основного часу першого тайму вивів збірну Франції вперед. Через 6 хвилин після перерви рахунок став рівним завдяки голу Томаса Мюллера. Остаточний результат матчу на 74-й хвилині встановив Самі Хедіра.

Збірна Англії перемогла Бразилію на "Вемблі" з рахунком 2:1. Нападник Вейн Руні вивів англійців вперед на 26-й хвилині. Бразильський форвард Фред, який змінив одразу після перерви Луїса Фабіано, вже через дві хвилини після виходу на поле відновив рівновагу. Перемогу збірный Англії приніс Френк Лемпард, який вразив ворота гостей на 60-й хвилині.

Збірна Аргентини була сильнішою від Швеції - 3:2. Голами у складі переможців відзначилися Серхіо Агуеро (19-а хвилина) та Гонсало Ігуаїн (23-а). Автором ще одного м'яча став Мікаель Лустіг (3-а), який влучив у власні ворота. За збірну Швеції перший гол на 17-й хвилині провів Юнас Ольссон, після завершення основного часу матчу остаточний рахунок встановив Расмус Ельм.

Срібні призери чемпіонату Європи з футболу 2012 року італійці уникли поразки в матчі зі збірною Нідерландів - 1:1. Джермейн Ленс вивів господарів поля вперед на 33-й хвилині. Відновити рівновагу італійцям вдалося вже після закінчення основного часу зустрічі, коли відзначився Марко Верратті.

Футболісти збірної Іспанії перемогли команду Уругваю з рахунком 3:1. Дубль у складі переможців оформив Педро Родрігес (по голу на 51-й і 74-й хвилинах), ще один м'яч на рахунку Сеска Фабрегаса (16). У складі уругвайців відзначився Крістіан Родрігес на 32-й хвилині, повідомляє "Р-Спорт".

Відзначимо, що Даріо Срна голом відзначив сотий матч за збірну Хорватії, яка в пух і прах розбила Південну Корею - 4:0. У матчі також зіграли "українці" Іван Стрініч, Огнен Вукоєвич і Ніко Кранчар.

Товариські матчі

Японія - Латвія 3:0 (1:0, 2:0)

Голи: 1:0 - 41 Окадзакі, 2:0 - 60 Хонда, 3:0 - 61 Окадзакі.

Азербайджан - Ліхтенштейн 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - 74, пенальті Джавадов.

Вилучення: Ерне, 74 (Ліхтенштейн).

Південна Корея - Хорватія 0:4 (0:2, 0:2)

Голи: 0:1 - 32 Манджукич, 0:2 - 40 Срна, 0:3 - 57 Елавіч, 0:4 - 85 М. Петріч.

Хорватія - Плетікоса, Шимуніч, Стрініч (Ловрен, 46), Срна, Чорлука, Вукоєвич (Андріяшевіч, 65), Модрич (Адемі, 71), Ракітіч, Кранчар (Саммір, 58), Манджукич (Елавіч, 46), Оліч (М . Петріч, 46).

Молдова - Казахстан 1:3 (0:1, 1:2)

Голи: 0:1 - 33 Дмитренко, 0:2 - 58 Джолчієв, 1:2 - 86 Дорош, 1:3 - 90 Джолчієв.

Молдавія - Пащенко, Булгару, Раку, Єпуряну, Головатенко, Ст. Іванов (Іоніца, 65), Гацкан (Оніка, 59), Пащенко (Бугаєв, 76), Пікущак (Дорош, 51), Суворов (Георгієв, 46), Дєдов (Даду, 73).

Угорщина - Білорусь 1:1 (1:0, 0:1)

Голи: 1:0 - 32 Сабіч, 1:1 - 58 Володько.

Чилі - Єгипет 2:1 (0:0, 2:1)

Голи: 1:0 - 60 Варгас, 2:0 - 66 Кармона, 2:1 - 88 Сала.

Норвегія - Україна 0:2 (0:2, 0:0)

Голи: 0:1 - 17 Морозюк, 0:2 - 42 Ярмоленко.

Україна - П'ятов, В. Шевчук, В. Мандзюк, Федецький, Хачеріді (Коноплянка, 46; Богданов, 85), Морозюк, Тимощук (Безус, 64), Ротань, Гармаш (Селезньов, 64), Ярмоленко (Степаненко, 64), Зозуля (Девіч, 77).

Попередження: Федецький (87).

Вилучення: В. Мандзюк (84).

Словенія - Боснія і Герцеговина 0:3 (0:2, 0:1)

Голи: 0:1 - 33 Ібішевич, 0:2 - 42 П'яніч, 0:3 - 80 Сврака.

Кіпр - Сербія 1:3 (1:1, 0:2)

Голи: 1:0 - 19 Макрідіс, 1:1 - 33 Тадіч, 1:2 - 47 Тадіч, 1:3 - 70 Баста.

Ізраїль - Фінляндія 2:1 (1:0, 1:1)

Голи: 1:0 - 2 Бен Басат, 1:1 - 87 Форселл, 2:1 - 90 Рафаел.

Албанія - Грузія 1:2 (1:1, 0:1)

Голи: 1:0 - 25 Богдані, 1:1 - 41 Вацадзе, 1:2 - 82 Лобжанідзе.

Іспанія - Уругвай 3:1 (1:1, 2:0)

Голи: 1:0 - 16 Фабрегас, 1:1 - 32 К. Родрігес, 2:1 - 51 Педро, 3:1 - 74 Педро.

Іспанія - Вальдес, Аспілікуета, Рамос, Пуйоль (Піке, 46), Альба (Монреаль, 78), Фабрегас, Іньєста (Іско, 60), Касорла (М. Суарес, 71), Бускетс, Мата (Вілья, 46), Педро (Негредо, 75).

Уругвай - Муслера, Лугано, М. Касерес, Годін, М.Перейра, К. Родрігес (Кастро, 69), А. Гонсалес (Агіррегарай, 80), Перес (Аревало, 65), Лодейро (Гаргано, 77), Суарес, Кавані (Форлан, 70).

Попередження: Бускетс (22), Альба (56), Рамос (56), Перес (56).

Туреччина - Чехія 0:2 (0:2, 0:0)

Голи: 0:1 - 4 Крейчі, 0:2 - 28 Лафата.

Македонія - Данія 3:0 (3:0, 0:0)

Голи: 1:0 - 9 Пандєв, 2:0 - 17 Ібраїмі, 3:0 - 24 Новескі.

Мальта - Північна Ірландія 0:0 (0:0, 0:0)

Швеція - Аргентина 2:3 (1:3, 1:0)

Голи: 0:1 - 3, автогол Люстіг, 1:1 - 18 Ольссон, 1:2 - 19 Агуеро, 1:3 - 23 Ігуаїн, 2:3 - 90 Ельм.

Швеція - Ісакссон, Ольссон, Люстіг (Юханссон, 60), Гранквіст, Март. Ольссон, Ларссон, Качанікліч (Дурмаз, 77), Свенссон (Ельм, 61), Чельстрем (Вернблум, 77), Ібрагімович (Ранегі, 46), Хюсен.

Аргентина - Ромеро, Маскерано, Кампаньяро, Гарай (Колоччіні, 87), Фернандес, Сабалета (Ансальді, 61), Гаго (Банега, 68), Ді Марія (Монтілья, 46), Агуеро (Лавессі, 75), Мессі, Ігуаїн ( Ді Санто, 90).

Попередження: Агуеро (68), Вернблум (83).

Голландія - Італія 1:1 (1:0, 0:1)

Голи: 1:0 - 33 Ленс, 1:1 - 90 Верратті.

Голландія - Крул, Янмат (ван Рейн, 85), Блінд, Мартінс Інді, де Врей, Махер, Класі (де Гузман, 46), Стротман, ван Персі (Роббен, 46), Джон (Кюйт, 60), Ленс.

Італія - Буффон, Абате, Асторі, Бардзальї (Раноккія, 74), Сантон, Пірло (Флоренці, 46), Кандрева (Діаманті, 46), Де Россі (Верратті, 61), Монтоліво, Ель-Шаараві (Джилардіно, 71), Балотеллі (Освальдо, 61).

Англія - Бразилія 2:1 (1:0, 1:1)

Голи: 1:0 - 26 Руні, 1:1 - 48 Фред, 2:1 - 60 Лемпард.

Англія - Джо Харт, Е. Коул (Бейнс, 46), Кейхілл, Смоллінг, Джонсон, Джеррард, Вілшер, Клеверлі (Лемпард, 46), Волкотт (Леннон, 76), Руні, Велбек (Мілнер, 61).

Бразилія - Жуліо Сезар, Дані Алвес, Давід Луїз (Міранда, 79), Данте, Адріано (Філіпе Луїс, 70), Пауліньо (Жеан, 62), Оскар, Рамірес (Арука, 46), Неймар, Фабіано (Фред, 46) , Роналдіньо (Лукас Моура, 46).

Греція - Швейцарія 0:0 (0:0, 0:0)

Ірландія - Польща 2:0 (1:0, 1:0)

Голи: 1:0 - 35 Кларк, 2:0 - 76 Хулахан.

Польща - Боруц (Шченсни, 45), Вавжиняк, Глік, Перкіс, Беніш (Васілевскі, 45), Павловскі (Гросіцкі, 45), Криховяк, Блашчіковскі, Лукасік (Межеєвскі, 77), Обраньяк (Мілік, 60), Левандовскі.

Румунія - Австралія 3:2 (1:1, 2:1)

Голи: 1:0 - 35 Танасе, 1:1 - 45, пенальті Вілкшир, 1:2 - 54 Корнтуейт,, 2:2 - 80 Станку, 3:2 - 84 Торже.

Уельс - Австрія 2:1 (1:0, 1:1)

Голи: 1:0 - 21 Бейл, 2:0 - 52 Воукс, 2:1 - 75 Янко.

Бельгія - Словаччина 2:1 (1:0, 1:1)

Голи: 1:0 - 10, пенальті Е. Азар, 1:1 - 88 Лашик, 2:1 - 90 Мертенс.

Шотландія - Естонія 1:0 (1:0, 0:0)

Гол: 1:0 - 39 Малгрю.

Ісландія - Росія 0:2 (0:1, 0:1)

Голи: 0:1 - 43 Широков, 0:2 - 66 Шатов.

Франція - Німеччина 1:2 (1:0, 0:2)

Голи: 1:0 - 44 Вальбуена, 1:1 - 51 Мюллер, 1:2 - 74 Хедіра.

Франція - Льоріс, Санья, Кошельни (Рамі, 46), М. Сако, Евра, Вальбуена (Менез, 86), Матюіді (Капуе, 46), Кабай, Сіссоко (Жиру, 80), Рібері, Бензема.

Німеччина - Адлер, Хуммельс, Хеведес, Мертесакер, Лам, Хедіра, Гундоган, Озіл, Мюллер (Л. Бендер, 89), Гомес (Кроос, 57), Подольскі (Шюррле, 68).

Зараз ви читаєте новину «Англія перемогла Бразилію, Німеччина була сильнішою від Франції: результати товариських матчів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua