неділя, 18 березня 2012 19:51

Алієв і Мілевський принесли "Динамо" перемогу в матчі з "Дніпром"

Київське "Динамо" виграло у дніпропетровського "Дніпра" з рахунком 2:0 в матчі 23-го туру української прем'єр-ліги.

Обидва м'ячі команда Юрія Сьоміна забила після перерви, оскільки в перші 45 хвилин на полі йшла в'язка гра практично без гольових моментів.

На 67-й хвилині в 35 метрах воріт "Дніпра" збили Гармаша. Алієв потужним дальнім ударом змусив голкіпера гостей Лаштувку помилитися на прийомі і пропустити м'яч у власні ворота.

Другий м'яч "Динамо" забило вже на 83-й хвилині після того, як Гусєв в контратаці з центру підключив по правому флангу Ярмоленка, який обіграв на виході Лаштувку і точно скинув м'яч на Мілевського, який став автором останнього гола киян у цій зустрічі, повідомляє Чемпионат.com.

Україна. Прем'єр-ліга

23-й тур

Динамо Київ - Дніпро - 2:0 (0:0, 2:0)

Голи: 1:0 - Алієв (67), 2:0 - Мілевський (83).

ДИНАМО КИЇВ: Шовковський, Бетао, Хачеріді, Даніло, Алієв (Нінкович, 73), Гусєв, Лукман, Гармаш, Ярмоленко, Ідейє (Вукоєвич, 80), Мехмеді (Мілевський, 46).

ДНІПРО: Лаштувка, В. Мандзюк, Мазух, Стрініч, Інкум (Олійник, 78), С. Кравченко, Шахов, Жуліано, Калінич (Зозуля, 63), Матеуш, Коноплянка.

Попередження: Жуліано (11), Гусєв (69), Гармаш (74).

Зараз ви читаєте новину «Алієв і Мілевський принесли "Динамо" перемогу в матчі з "Дніпром"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua