неділя, 08 квітня 2012 21:16

"Олександрія" здолала "Кривбас" у Кривому Розі

Криворізький "Кривбас" поступився одному із аутсайдерів чемпіонату ПФК "Олександрії" ФОТО: fckryvbas.com.ua

"Олександрія" у виїзному матчі обіграла криворізький "Кривбас" з рахунком 2:1 в матчі 26-го туру української прем'єр-ліги.

Підопічні Леоніда Буряка вийшли вперед у рахунку перед самою перервою. На 40-й хвилині після подачі з кутового гравець "Олександрії" Чередниченко прийняв м'яч в штрафному майданчику і з розвороту точно пробив повз воротаря "Кривбасу" Бойка.

Але в середині другого тайму Чередниченко у своєму штрафному майданчику збив форварда "Кривбасу" Антонова, який не промахнувся з 11-метрової позначки.

Перемогу "Олександрії" принесла помилка півзахисника "Кривбасу" Лисицького, який віддавав передачу назад на воротаря, але Гавриш вдало перехопив її і відправив м'яч у сітку воріт.