неділя, 18 березня 2012 20:14

"Олександрія" та "Металург" голів не забили

"Олександрія" та донецький "Металург" зіграли внічию з рахунком 0:0 в матчі 23-го туру української прем'єр-ліги.

Команда Леоніда Буряка жваво почала матч і мала шанс відкрити рахунок вже на 17-й хвилині, коли Макрієв увірвався в штрафний майданчик по правому флангу і сильно пробив, але Бандурі вдалося впоратися з ударом.

У "Металурга" в середині першого тайму був вихід один на один з голкіпером суперників Траоре, але рефері помилково зафіксував положення поза грою у малійцями.

Другий тайм запам'ятався достатком боротьби і жовтих карток, але голів у цьому матчі глядачі так і не побачили.

Олександрія - Металург Донецьк - 0:0 (0:0, 0:0)

АЛЕКСАНДРІЯ: Паньків, Генєв, Сидоренко, Довгий (Салхі, 89), Гітченко, Протіч, Сахневич, Ковба (Гавриш, 57), Любеновіч, Старенький, Макрієв (Шевченко, 67).

МЕТАЛУРГ ДОНЕЦЬК: Бандура, Шина, Воловик, Прийма, Морозюк, Димитров (Іванко, 90), Лазич, Нельсон (Годін, 85), Траоре, Зе Соарес (Казарян, 66), Данило.

Попередження: Лазич (58), Гавриш (64), Любенович (65), Сахневич (76).

Зараз ви читаєте новину «"Олександрія" та "Металург" голів не забили». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua