середа, 22 серпня 2012 11:33

Олександр Долгополов впевнено стартував на турнірі АТР

За вихід до чвертьфіналу Олександр посперечається з Налбандяном ФОТО: unicourt.com.ua

21 серпня у Вінстон-Салемі (США) на турнірі АТР Winston-Salem Open на відкритих кортах (хард), з призовим фондом $ 553,125 проходять матчі другого кола.

15-а ракетка світу, 23-річний Олександр Долгополов, посіяний під четвертим номером, стартував з упевненої перемоги над 64-м номером рейтингу АТР, 29-річним Лу Ень-Хсунем з Тайваню - 6:1, 6:3.

Тенісисти грали рівно 1 годину. Олександр зробив 5 брейків і лише один раз упустив свою подачу. На його рахунку також 8 ейсів при відсутності подвійних помилок, а його суперник один раз подав навиліт і 4 рази помилився на подачі. Це була друга перемога українця у двох зустрічах з Лу.

За вихід до чвертьфіналу Олександр посперечається з аргентинцем Давидом Налбандяном.

Теніс. АТР. Winston-Salem Open. Вінстон-Салем (США). Відкриті корти (хард).

Призовий фонд $ 553,125. 48 учасників.

Друге коло

Олександр Долгополов (Україна, 4) - Лу Ень-Хсунь (Тайвань) - 6:1, 6:3

Зараз ви читаєте новину «Олександр Долгополов впевнено стартував на турнірі АТР». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua