субота, 07 лютого 2009 12:39

Якушенко принесла Україні першу медаль в історії санного спорту

Лідер збірної України Наталія Якушенко здобула бронзову нагороду чемпіонату світу, що триває в американському Лейк-Плейсіді.

Відзначимо, що це перша нагорода світових першостей з санного спорту за часи Незалежності України.

Певною сенсацією стала і перемога американки Ерін Хемлін, яка посунула з найвищої сходинки п"єдесталу лідерок санного спорту німкень. У підсумку представниця країни законодавців мод санного спорту Наталі Гейзенбергер посіла 2-е місце.

Ще одна представниця України Лілія Лудан завершила змагання з 19-м результатом. В змаганнях чоловічих двійок наш дует Андрій Кись - Юрій Гайдук стали 14-и.

Президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка привітав Наталю, тренерський склад та керівництво Федерації санного спорту з історичним успіхом та побажав подальших успіхів у підготовці до олімпійського Ванкувера, пише НОК України.

Довідка "Україна Молода"

Наталія Якушенко - Майстер міжнародного класу із санного спорту. Народилася 2 березня 1972 року в Києві. Виступає за Тернопіль. Закінчила Київський інститут фізичної культури і спорту.

На чемпіонаті світу 2008 р. посіла четверте місце, у 2005 р. — п"яте. Багаторазова призерка етапів Кубків світу. У сезоні 2007/08 посіла в загальному заліку Кубка світу шосте місце.

Перший тренер — Микола Папіровий. Нинішні тренери — Валентин Папіровий, Ігор Воропаєв.

Розлучена. Виховує сина Микиту (8 років).

Зараз ви читаєте новину «Якушенко принесла Україні першу медаль в історії санного спорту». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua