пʼятниця, 30 жовтня 2020 06:11

Як "Зоря"програла "Бразі"

Дмитро Іванісеня забив єдиний м'яч у "Зорі". Фото ФК "Зоря"

"Зоря" і в другому турі Ліги Європи не змогла набрати очок - 1:2 проти "Браги" в Запоріжжі. Повідомляє "Трибуна".

Команда Скрипника відверто проспала початок. Вже на 4-й хвилині Пауліньо знайшов щілину між захисниками і класно замкнув простріл з правого флангу - 0:1.

А на 11-й хвилині рахунок став критичним. Найдосвідченіший гравець гостей Ніколас Гайтан виконав ідеальний дальній удар - 0:2.

Не можна сказати, що "Зоря" провела дуже поганий матч - у луганчан було достатньо моментів, щоб забити мінімум один гол. "Брага" ж відверто грала від результату, здобувши перевагу. І це вийшла та гра, у якій у господарів абсолютно не було везіння в завершальній стадії.

Лише на останніх секундах другого тайму "Зоря" зуміла розмочити рахунок. Іванісеня дальнім красивим ударом все ж пробив кіпера "Браги" - 1:2

Після двох турів "Зоря" займає останнє місце в групі Ліги Європи - без очок і лише з одним забитим голом. Ідентичні показники в грецького АЕКа, з яким "Зоря" зустрічається в наступному турі.

Зараз ви читаєте новину «Як "Зоря"програла "Бразі"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua