четвер, 05 листопада 2020 06:12

Як воротар "Барселони" героїчно відбивався від "Динамо"

Мессі знову забив із пенальті. Фото Рейтер

"Динамо" прикро програло "Барселоні" в гостьовому матчі - 1:2.

Мірча Луческу мав величезні проблеми зі складом перед матчем з "Барселоною". Зліва в захисті тренер "Динамо" довірився Шабанову, для якого цей матч перший після приходу румуна до Києва. Центр поля Луческу віддав Буяльському, Шепелеву і Андрієвському, а на флангах залишив різких Родрігеша і Циганкова.

Матч почався для киян суперневдало - вже на 4-й хвилині Мессі заробив пенальті - і сам його реалізував.

Після цього кияни прийшли до тями й до кінця тайму створили кілька моментів. Втім, могли і самі пропустити, але тягнув 18-річний Нещерет.

Другий тайм пройшов в тому ж ключі - але "Динамо" створило ще більше нагод біля воріт Тер Штегена. Двічі сам на сам виходили Циганков і Супряга.

Кенджьора навіть забив, але арбітр скасував гол.

Потім "Барса" забила другий.

На 75-й хвилині "Динамо" все ж пробило воротаря "Барселони" - Циганков був першим на добиванні після удару Вербича.

Час, що залишився кияни витратили на організацію штурму, але до явних моментів справа не дійшла - 2:1.

У паралельному матчі "Ювентус" в гостях розбив "Ференцварош" - 4:1.

Зараз ви читаєте новину «Як воротар "Барселони" героїчно відбивався від "Динамо"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua