четвер, 03 травня 2018 00:05

Як "Рома" билася з "Ліверпулем" за фінал Ліги чемпіонів у Києві - відео

Салах і партнери, незважаючи на поразку, оформили путівку в Київ. Фото: UEFA.com

Повторний матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів між "Ромою" та "Ліверпулем" вийшов не менш видовищним, ніж перший, коли в Англії господарі перемогли суперника - 5:2.

В Італії "Рома" швидко отримала серйозний удар: після помилки Наінгголана м'яч підхопив Фірміно, чудовим пасом вивів Мане на "побачення" з голкіпером і нападник "Ліверпуля" пробив без шансів для Аллісона.

Цікаво, що за перший тайм римляни жодного разу не поцілили в площину воріт, єдиний гол гості забили собі самі. Це сталося після того, як Ель-Шаараві в штрафному скинув м'яч на лінію воротарського, Ловрен спробував вибити м'яч подалі, але потрапив в голову Мілнера, від якого м'яч влетів у сітку.

Другий гол "Ліверпуль" провів після подачі кутового і метушні біля воріт "Роми", в якій спритнішим виявився Вейналдум і з близької відстані відправив м'яч у ворота.

Підопічні Еусебіо Ді Франческо вирівняли становище після перерви, коли Ель-Шаараві пробив з небезпечної позиції, голкіпер парирував удар, а Джеко, до якого відлетів м'яч, технічно поцілив у ворота.

На останніх хвилинах дубль оформив Наінгголан: сперша після дальнього "вистрілу", після якого м'яч від стійки залетів у ворота, а потім з пенальті.

Треба віддати належне "Ромі", яка вирвала вольову перемогу, і, незважаючи на всі негаразди, билася до кінця.

"Рома" - "​​Ліверпуль" 4:2

Голи: Мілнер, 15 (в свои ворота), Джеко, 52, Наінгголан, 86, 90+4 (пен.) - Мане, 9, Вейналдум, 26

"Рома": Аліссон, Фасіо, Манолас, Коларов, Пеллегріні (Ундер, 53), Флоренці, Наінгголан, де Россі (Гоналон, 69), Ель-Шаараві (Антонуччі, 75), Шик, Джеко

"Ліверпуль": Каріус, Ловрен, Робертсон, Александер-Арнолд (Клайн, 90), ван Дейк, Фірміно (Соланкі, 87), Вейналдум, Салах, Мілнер, Мане (Клаван, 83), Хендерсон.

Попередження: Флоренці, 77, Манолас, 84 - Ловрен, 44, Робертсон, 84, Соланкі, 90

Перший матч: 2:5

Дивіться яскраве відео матчу:

Фінал Ліги чемпіонів відбудеться 26 травня в Києві на НСК "Олімпійський"

Зараз ви читаєте новину «Як "Рома" билася з "Ліверпулем" за фінал Ліги чемпіонів у Києві - відео». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua