неділя, 18 жовтня 2020 06:11

Як "Мілан" переміг "Інтер"

Златан Ібрагімович повернувся до "Мілана" взимку. Фото Рейтер

Після міжнародної паузи Серія А відновилася відразу двома інтригуючими протистояннями. Спочатку "Наполі" несподівано легко переміг "Аталанту". А в другому матчі в рамках міланського дербі зійшлися "Інтер" і "Мілан". "Росснер" підходили до матчу з серією з трьох перемог поспіль, тоді як "Інтер" вже встиг утратити очки на старті. Повідомляє footballua.tv

Події в матчі розвивалися стрімко. І в центрі уваги опинився Златан Ібрагімович. Швед заробив пенальті і реалізував його, добивши відбитий голкіпером удар. Через кілька хвилин Ібрагімович оформив дубль. Таким чином, форвард став найстаршим гравець, який забивав у міланському дербі у віці 39 років і 14 днів.

"Інтер" зумів прийти до тями і відповів на гол Ібрагімовича точним ударом свого бомбардира - Ромелу Лукаку на 28-й хвилині.

"Інтер" утратив як мінімум три відмінні моменти, щоби зрівняти рахунок в дербі, правда і "Мілан" одного разу міг розвинути свій успіх, проте рахунок першого тайму встояв. 2:1.

"Мілан" одноосібно очолює турнірну таблицю чемпіонату Італії після чотирьох турів.

Зараз ви читаєте новину «Як "Мілан" переміг "Інтер"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua