неділя, 16 грудня 2018 20:15

Як "Ліверпуль" переміг "Манчестер Юнайтед" - відео

Шакірі, на передньому плані, двічі забив "Ман Юнайтед". Фото: Football Highlights

У центральному матчі 17 туру чемпіонату Англії "Ліверпуль" здолав "Манчестер Юнайтед" (3:1).

До перерви суперники обмінялися голами. Підопічні Юргена Клоппа забили першими: Мане відгукнувся на шикарний пас Фабіньо, блискуче прийняв м'яч на груди і пробив повз де Хеа. Воротар не врятував свою команду і на повторах з досади махав головою.

Ще більш засмутився воротар "Ліверпуль" Аліссон, коли не зафіксував простріл Лукаку, а Лингард першим встиг на добивання.

Після перерви вирішальною став вихід на поле Шакірі, який майже відразу вивів свою команду вперед - після його удару і рикошету від Янга м'яч від поперечини залетів у ворота. Дубль швейцарець оформив також за допомогою рикошету від Байї.

Весь матч на лавці запасних провів найдорожчий гравець "Ман Юнайтед" Погба.

"Ліверпуль" мав колосальну перевагу над командою Жозе Моуріньо, завдавши 36 ударів по воротах суперника, тоді як у манчестерців всього 6 ударів.

"Ліверпуль" - "Манчестер Юнайтед" 3:1

Голи: Мане, 24 Шакірі, 73, 80 - Лінгард, 33

"Ліверпуль": Аліссон, Ловрен, Робертсон, Клайн, ван Дейк, Вейналдум, Фабіньо, Кейта (Шакірі, 70), Мане (Хендерсон, 84), Салах, Фірміно

"Манчестер Юнайтед": Де Хеа, Далот (Феллайні, 46), Дарміан, Лінделеф, Янг, Байї, Еррера (Марсьяль, 79), Лінгард (Мата, 85), Матіч, Решфорд, Лукаку

Попередження: Далот, 26, Лукаку, 40

Після перемоги "Ліверпуль" повернувся на 1 місце, маючи в активі 45 очок. У "Манчестер Юнайтед" - 26 балів (6 місце). Різниця між командами в 19 очок є унікальною - раніше ніколи в історії нічого подібного не було.

Зараз ви читаєте новину «Як "Ліверпуль" переміг "Манчестер Юнайтед" - відео». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua