неділя, 21 березня 2021 20:41

19-річний українець забив переможний м'яч за "Нюрнберг"

Ерік Шуранов може обрати збірну Німеччини. Фото: Bild

Український нападник Ерік Шуранов уперше в кар'єрі вийшов у стартовому складі першої команди "Нюрнберга".

19-річний Шуранов вийшов у старті в матчі 26-го туру другої Бундесліги проти "Гройтер Фюрта". На 76-й хвилині українець забив гол, після чого був замінений. Це перший м'яч Еріка за основу "Нюрнберга". Повідомляє "Спортарена".

Гол Шуранова міг стати переможним, але Нюрнберг пропустив на 93-й хвилині (2:2). Після 26 турів баварці займають 14-е місце в чемпіонаті.

У нинішньому сезоні Шуранов провів шість матчів за першу команду "Нюрнберга".

Шуранов народився в Німеччині, але має досвід виступів за юнацькі збірні України. У минулому році Еріка викликали до молодіжної збірної U-21.

Зараз ви читаєте новину «19-річний українець забив переможний м'яч за "Нюрнберг"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua