понеділок, 01 липня 2013 00:38

"Шахтар" у рідних стінах не зміг перемогти московський "Спартак"

У другому турі Об'єднаного чемпіонату донецький "Шахтар" не зміг перемогти московський "Спартак" у рідних стінах, повідомляє УНН.

Матч закінчився з рахунком 0:0. У першому таймі "гірняки" мали декілька гарних нагод, щоб забити м'яч. Зокрема, перший тайм проходив на досить високих швидкостях, як для товариської зустрічі.

По перерві Мірча Луческу зробив п'ять замін, але жодна з них не спрацювала.

У другому таймі "Шахтарю" все ж вдалося забити, але рефері через положення поза грою відмінив взяття воріт. Могли у другому таймі відзначитися "червоно-білі", зокрема, Кирил Камбаров міг забити м'яч. Проте, як не "гірнякам" та ні "харчовикам" не вдалося забити м'яч. В результаті 0:0.

Зараз ви читаєте новину « "Шахтар" у рідних стінах не зміг перемогти московський "Спартак"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua