понеділок, 18 липня 2011 09:18

Парагвай вибив збірну Бразилії з Кубка Америки

Збірна Бразилії програла в 1/4 фіналу Кубка Америки і вибула з боротьби. Як повідомляє Associated Press, бразильці поступилися збірній Парагваю по пенальті.

Основний час зустрічі, що пройшла в неділю, 17 липня, закінчився внічию - 0:0. У серії пенальті бразильці не змогли забити жодного м'яча у ворота, які захищав Хусто Вільяр. Парагвайцям ж вдалося реалізувати два пенальті.

Пізніше в той самий день відбулася ще одна чвертьфінальна зустріч: збірна Венесуели обіграла команду Чилі з рахунком 2:1.

Команди Парагваю та Венесуели зіграють 20 липня. Днем раніше, 19 липня, відбудеться півфінальний матч між збірними Перу й Уругваю.

Нагадаємо, раніше боротьбу на турнірі припинила збірна Аргентини, програвши у чвертьфіналі команді Уругваю.

Зараз ви читаєте новину «Парагвай вибив збірну Бразилії з Кубка Америки». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua